Spotkania

Asia - Women's Asian Games

More…
  Thailand 10 : 00 India Więcej informacji
  Maldives 10 : 00 Korea Republic Więcej informacji

Australia - W-League

More…
  Melbourne Victory 07 : 00 Western Sydne… Więcej informacji
  Adelaide United 07 : 00 Canberra United Więcej informacji
  Brisbane Roar 07 : 00 Sydney Więcej informacji

Austria - Frauenliga

More…
  Südburgenland 13 : 00 St. Pölten-Spr… Więcej informacji
  Landhaus 14 : 00 Altenmarkt Więcej informacji
  LUV Graz 14 : 00 Union Kleinmünchen Więcej informacji

Austria - 2. Frauenliga - Mitte/West

More…
  Vorderland 11 : 00 Lustenau / Austria Więcej informacji
  Union Wolfern 11 : 00 Rot Weiß Rankweil Więcej informacji
  Wacker Innsbru… 14 : 00 Wals Więcej informacji
  Union Geretsberg 14 : 00 Bergheim / Hof Więcej informacji

Austria - 2. Frauenliga - Ost/Süd

More…
  Feldkirchen/Ma… 14 : 00 Bruck Więcej informacji
  Südburgenland II 15 : 00 St. Pölten-Spr… Więcej informacji
  Landhaus II 16 : 00 Altenmarkt II Więcej informacji
  Leoben 16 : 30 W. Neustadt / … Więcej informacji

Belarus - Premier League Women

More…
  Zorka-BDU 12 : 30 Gomel Więcej informacji

Bulgaria - Women's League

More…
  NSA Sofia 13 : 30 Sportika Więcej informacji
  Ekomet 90 16 : 30 Oborishte Więcej informacji
  Akademik Sofia 16 : 30 Beroe Więcej informacji

Czech Republic - 2. Liga Women - ČŽFL

More…
  Sokol Stará Lysá 13 : 30 Čáslav Więcej informacji

Czech Republic - 2. Liga Women - MSLZ

More…
  Brno 10 : 30 FK Olomouc Więcej informacji

Denmark - Elitedivisionen

More…
  Brøndby 14 : 00 BSF Więcej informacji

Denmark - 1st Division Women

More…
  Næsby 15 : 30 Varde Więcej informacji

England - WSL

More…
  Birmingham City 13 : 00 Liverpool Więcej informacji
  Everton 15 : 00 Manchester City Więcej informacji

England - WSL 2

More…
  Oxford United 13 : 00 Durham Women Więcej informacji
  Yeovil Town LFC 13 : 00 Sunderland Więcej informacji
  Aston Villa 15 : 00 Reading Więcej informacji
  Watford 15 : 00 London Bees Więcej informacji

England - Premier League N / S Women - North

More…
  Derby County 15 : 00 Coventry City Więcej informacji
  Newcastle United 15 : 00 Huddersfield Town Więcej informacji
  Nottingham Forest 15 : 00 Blackburn Rovers Więcej informacji
  Preston North End 15 : 00 Sheffield FC Więcej informacji
  Stoke City LFC 15 : 00 Sporting Club … Więcej informacji
  Wolverhampton … 15 : 00 Bradford City Więcej informacji

England - Premier League N / S Women - South

More…
  Cardiff City LFC 15 : 00 Brighton & Hov… Więcej informacji
  Gillingham 15 : 00 Copsewood LFC … Więcej informacji
  Portsmouth 15 : 00 Charlton Athletic Więcej informacji
  Queens Park Ra… 15 : 00 Keynsham Town Więcej informacji
  Tottenham Hotspur 15 : 00 Lewes Więcej informacji
  West Ham United 15 : 00 Plymouth Argyle Więcej informacji

England - Premier League Division One - Midlands

More…
  Rotherham United 15 : 00 Leafield Athle… Więcej informacji
  Curzon Ashton 15 : 00 Loughborough S… Więcej informacji
  Mansfield Town 15 : 00 Steel City Wan… Więcej informacji
  Reedswood 15 : 00 Leicester City WFC Więcej informacji
  Loughborough Foxes 15 : 00 Solihull Więcej informacji
  Radcliffe Olym… 15 : 00 Leicester City LFC Więcej informacji

England - Premier League Division One - Northern

More…
  Chester-le-Str… 15 : 00 Liverpool Feds Więcej informacji
  Chorley 15 : 00 Middlesbrough Więcej informacji
  Leeds United 15 : 00 Norton & Stockton Więcej informacji
  Sheffield Utd … Przełoż. Morecambe Więcej informacji
  Stockport County 15 : 00 Guiseley Vixens Więcej informacji
  Tranmere Rovers 15 : 00 Mossley Hill Więcej informacji

England - Premier League Division One - South-East

More…
  C&K Basildon 15 : 00 Enfield Town Więcej informacji
  Cambridge 15 : 00 Ebbsfleet United Więcej informacji
  Crystal Palace 15 : 00 Milton Keynes Dons Więcej informacji
  Denham United 15 : 00 Bedford Więcej informacji
  Norwich City 15 : 00 Luton Town Więcej informacji

England - Premier League Division One - South-West

More…
  Chichester City 15 : 00 Shanklin Więcej informacji
  Gosport Borough 15 : 00 Forest Green R… Więcej informacji
  Keynsham Devel… Przełoż. Southampton Sa… Więcej informacji
  Larkhall Athletic 15 : 00 Cheltenham Tow… Więcej informacji
  Swindon Town LFC 15 : 00 Exeter City Więcej informacji
  St Nicholas 15 : 00 Southampton Sa… Więcej informacji

Estonia - Women's Play-offs 1/2

More…
  Nõmme Kalju 12 : 00 K-Järve JK Järve Więcej informacji

Faroe Islands - 1. Deild Women

More…
  B36 13 : 30 HB Więcej informacji
  ÍF/Víkingur 13 : 30 EBS / Skála Więcej informacji
  AB 18 : 45 Więcej informacji

Finland - Naisten Liiga - Championship Round

More…
  Honka 13 : 00 Merilappi United Więcej informacji
  PK-35 14 : 00 Pallokissat Więcej informacji
  Åland United 15 : 00 TPS Więcej informacji

Finland - Naisten Liiga - Relegation Round

More…
  ONS 13 : 00 Nice Futis Więcej informacji
  HJK 14 : 00 Kokkola F10 Więcej informacji

Finland - Ykkönen Women - Promotion Round

More…
  MPS 12 : 00 Ilves Więcej informacji
  JyPK 12 : 00 Vasa IFK Więcej informacji
  TuWe 15 : 00 IK Myran Więcej informacji

Finland - Ykkönen Women - Relegation Round

More…
  Viikingit 13 : 00 Härmä Więcej informacji
  Yilves 13 : 00 PeIK Więcej informacji
  PU-62 14 : 00 VJS Więcej informacji
  FC Kuusysi 15 : 00 Rauma Więcej informacji

France - Feminine Division 1

More…
  Saint-Étienne 15 : 00 Guingamp Więcej informacji
  PSG 15 : 00 Metz Więcej informacji
  ASPTT Albi 15 : 00 Juvisy Więcej informacji
  Issy 15 : 00 Soyaux Więcej informacji

France - Feminine Division 2 - Group A

More…
  VGA Saint-Maur 15 : 00 Tremblay Więcej informacji
  Dijon 15 : 00 Mars Bischheim Więcej informacji
  Rouvroy 15 : 00 Lillers Więcej informacji
  Vendenheim 15 : 00 Templemars Ven… Więcej informacji
  Nancy 17 : 00 Hénin-Beaumont Więcej informacji

France - Feminine Division 2 - Group B

More…
  Val d'Orge 13 : 00 Blanquefort Więcej informacji
  Le Mans 15 : 00 CBOS Angers Więcej informacji
  Condé-sur-Noireau 15 : 00 Tours Więcej informacji
  Quimper 15 : 00 Saint-Herblain Więcej informacji
  Saint Malo 15 : 00 La Roche-sur-Yon Więcej informacji

France - Feminine Division 2 - Group C

More…
  Monteux 15 : 00 Blanzy Więcej informacji
  Claix Football 15 : 00 Le Puy Więcej informacji
  AS Véore Montoison 15 : 00 Nîmes Metropol… Więcej informacji
  Nivolas 15 : 00 FAMF Marseille Więcej informacji
  Muret 15 : 00 Olympique Mars… Więcej informacji

Germany - Frauen Bundesliga

More…
  Bayer Leverkusen 14 : 00 Wolfsburg Więcej informacji
  Turbine Potsdam 14 : 00 FFC Frankfurt Więcej informacji
  Bayern München 14 : 00 Hoffenheim Więcej informacji
  USV Jena 14 : 00 Herforder SV Więcej informacji
  SC Sand 14 : 00 SGS Essen Więcej informacji

Germany - 2. Bundesliga Women - Nord

More…
  Turbine Potsdam II 11 : 00 Union Berlin Więcej informacji
  FFV Leipzig 11 : 00 Meppen Więcej informacji
  Bochum 11 : 00 Lübars Więcej informacji
  Magdeburger FFC 14 : 00 Gütersloh Więcej informacji
  Werder Bremen 14 : 00 Wolfsburg II Więcej informacji
  Holstein Kiel 14 : 00 Cloppenburg Więcej informacji

Germany - 2. Bundesliga Women - Süd

More…
  Hoffenheim II 14 : 00 Weinberg Więcej informacji
  FFC Frankfurt II 14 : 00 Saarbrücken Więcej informacji
  Alemannia Aachen 14 : 00 Niederkirchen Więcej informacji
  Köln 14 : 00 Montabaur Więcej informacji
  Crailsheim 14 : 00 Sindelfingen Więcej informacji
  Würzburg 14 : 00 Bayern München II Więcej informacji

Germany - Regionalliga Women - NOFV

More…
  USV Jena II 13 : 00 Hohen Neuendorf Więcej informacji
  Eintracht Leip… 14 : 00 Blau Weiß Beelitz Więcej informacji
  BSC Marzahn 14 : 00 Dersimspor Więcej informacji
  Viktoria Berlin 14 : 00 Neubrandenburg 04 Więcej informacji
  Fortuna Dresde… 14 : 00 FFV Leipzig II Więcej informacji
  Hallescher FC 14 : 00 Erzgebirge Aue Więcej informacji

Germany - Regionalliga Women - Nord

More…
  Limmer 13 : 00 Henstedt-Ulzburg Więcej informacji
  Bramfelder SV 13 : 00 Heidekraut Więcej informacji
  Havelse 13 : 00 Ahlerstedt Ott… Więcej informacji
  TuRa Meldorf 14 : 00 Bergedorf 85 Więcej informacji
  Fortuna Celle 15 : 00 Hamburger SV Więcej informacji
  Werder Bremen II 16 : 00 Burg Gretesch Więcej informacji

Germany - Regionalliga Women - Süd

More…
  Ingolstadt 12 : 00 Eintracht Wetzlar Więcej informacji
  Nürnberg 14 : 00 Hegauer FV Więcej informacji
  FFC Frankfurt III 14 : 00 Derendingen Więcej informacji
  VfL Sindelfing… 14 : 00 Jahn Calden Więcej informacji
  Eintracht Fran… 14 : 00 Löchgau Więcej informacji
  Wacker München 14 : 45 Schwaben Augsburg Więcej informacji

Germany - Regionalliga Women - Südwest

More…
  Jägersburg 14 : 00 Schott Mainz Więcej informacji
  Dirmingen 14 : 00 Andernach Więcej informacji
  Saarwellingen 14 : 00 Bitburg Więcej informacji
  Issel 15 : 00 Wörrstadt Więcej informacji

Germany - Regionalliga Women - West

More…
  Moers 13 : 00 Fortuna Köln Więcej informacji
  Heike Rheine 13 : 00 Essen-Schönebe… Więcej informacji
  Borussia M'gla… 13 : 00 Bochum II Więcej informacji
  Borussia Bocholt 13 : 00 Warendorfer SU Więcej informacji
  Duisburg II 15 : 00 CfR links Więcej informacji
  Köln II 15 : 00 Sportfreunde S… Więcej informacji
  Leverkusen II 15 : 00 Eintracht Solingen Więcej informacji

Hungary - Nöi NB II - Keleti

More…
  Gyulai Amazonok 14 : 00 Budapest Honvéd Więcej informacji
  Monori 16 : 00 Kóka Więcej informacji

Hungary - Nöi NB II - Nyugati

More…
  Százhalombattai 10 : 00 ZTE Więcej informacji
  Győri ETO 12 : 00 Dunaújváros-Pá… Więcej informacji
  Győri Dózsa 14 : 00 Pécsi MFC Więcej informacji

Italy - Coppa Italia Women - 1st Group stage

More…
  Gordige 15 : 30 Marcon Więcej informacji
  Cuneo 15 : 30 Luserna Więcej informacji
  Alba 15 : 30 Torino Więcej informacji
  Pordenone 15 : 30 Vittorio Veneto Więcej informacji
  Zensky-Padova 15 : 30 Trevignano Więcej informacji
  Reggiana 15 : 30 Imolese Więcej informacji
  Res Roma 15 : 30 Roma Więcej informacji
  Bari 15 : 30 Salento Więcej informacji
  Molassana 18 : 00 Amicizia Lagaccio Więcej informacji
  Verona 18 : 00 Fimauto Valpol… Więcej informacji

Italy - Coppa Italia Women - 1st Round

More…
  Chieti 15 : 30 Audax Więcej informacji
  Grifo Perugia 15 : 30 Jesina Więcej informacji
  Real Marsico 15 : 30 Domina Neapoli… Więcej informacji
  Ludos Palermo 15 : 30 Nebrodi Więcej informacji
  Südtirol 15 : 30 Azzurra San Ba… Więcej informacji
  Acese 15 : 30 Catania Więcej informacji
  Inter Milano 15 : 30 Tradate Abbiate Więcej informacji
  Castelfranco 15 : 30 Scalese Więcej informacji
  Villacidro 15 : 30 Atletico Oristano Więcej informacji
  Orobica 15 : 30 Bocconi Sport Team Więcej informacji
  Brixen 15 : 30 Unterland Więcej informacji
  Mozzanica 15 : 30 Fortitudo Mozz… Więcej informacji
  Real Meda 18 : 00 Azalee Więcej informacji
  Como 2000 18 : 30 Pro Lissone Więcej informacji

Japan - L2-League Women

More…
  Tokiwagi Gakuen 04 : 00 Shimizu Daihachi Więcej informacji
  Harima 04 : 00 JFA Academy Więcej informacji
  Angeviolet Hir… 04 : 30 Ehime Więcej informacji
  Shizuoka Sangy… 05 : 00 Japan Soccer C… Więcej informacji
  Takatsuki 06 : 00 Sakai Osaka Więcej informacji

Netherlands - Hoofdklasse Women

More…
  SV Someren 11 : 00 Woezik Więcej informacji
  Nuenen 12 : 00 Prinses Irene Więcej informacji
  Venray 13 : 00 Gelre Więcej informacji
  Eldenia 14 : 00 Kolping Boys Więcej informacji
  Eindhoven 14 : 30 DSE Więcej informacji
  Buitenveldert II 15 : 00 't Zand Więcej informacji

Netherlands - Eerste Klasse Women - Group C

More…
  Zaandijk 11 : 00 Maarssen Więcej informacji
  Victoria Boys 14 : 00 Velsen Więcej informacji
  't Goy 14 : 00 SDO Więcej informacji
  Westlandia 14 : 00 Berghuizen Więcej informacji
  Purmerend 14 : 30 RKDEO Więcej informacji
  Alkmania 14 : 30 Fortuna Wormer… Więcej informacji

Netherlands - Eerste Klasse Women - Group D

More…
  Bekkerveld 11 : 00 Nooit Gedacht Więcej informacji
  Amstenrade 12 : 15 Teisterbanders Więcej informacji
  OVV ’67 12 : 15 Venlosche Boys Więcej informacji
  VDZ Arnhem 14 : 00 DESK Więcej informacji
  SSS '18 14 : 30 Eldenia II Więcej informacji
  Trekvogels 14 : 30 Bavel Więcej informacji

Norway - Toppserien

More…
  Avaldsnes 13 : 00 Medkila Więcej informacji
  Klepp 14 : 00 Grand Bodø Więcej informacji
  Lillestrøm 15 : 00 Amazon Grimstad Więcej informacji
  Stabæk 15 : 00 Vålerenga Więcej informacji
  Kolbotn 15 : 00 Røa Więcej informacji

Norway - 1. Division Women

More…
  Fortuna Ålesund 12 : 00 Lyn Więcej informacji
  Urædd 13 : 00 Sandviken Więcej informacji
  Kongsvinger 13 : 00 Linderud-Grei Więcej informacji

Poland - Ekstraliga Women

More…
  Bydgoszcz 11 : 00 Zagłębie Lubin Więcej informacji
  Wrocław 11 : 00 Mitech Żywiec Więcej informacji
  Czarni Sosnowiec 11 : 00 Olimpia Szczecin Więcej informacji
  Biała Podlaska 11 : 00 Stilon Gorzów Więcej informacji
  Katowice 11 : 00 Górnik Łęczna Więcej informacji

Poland - I Liga Women - North

More…
  Praga Warszawa 12 : 00 Sztorm Gdańsk Więcej informacji
  Zamłynie Radom 13 : 00 UKS Łódź Więcej informacji
  Medyk Konin II 14 : 00 Górzno Więcej informacji
  Stomil Olsztyn 16 : 00 Stargard Szcze… Więcej informacji

Poland - I Liga Women - South

More…
  Bogdańczowice 11 : 00 Wanda Kraków Więcej informacji
  Tomaszów Mazow… 12 : 00 Wałbrzych Więcej informacji
  Korona Łaszczów 13 : 00 Rolnik Biedrzy… Więcej informacji
  Gol Częstochowa 13 : 00 Widok Lublin Więcej informacji

Portugal - 1a Divisão Women

More…
  Boavista Porto 16 : 00 GDC A-dos-Francos Więcej informacji
  Ouriense 16 : 00 Albergaria Więcej informacji
  Leixões 16 : 00 Vilaverdense Więcej informacji
  Fundação Laur… 16 : 00 Cesarense Więcej informacji
  Valadares Gaia 16 : 00 Benfica Więcej informacji

Republic of Ireland - Women's National League

More…
  Peamount United 15 : 00 Cork City Women Więcej informacji
  UCD Waves 15 : 00 Castlebar Celtic Więcej informacji
  Wexford Youths 15 : 00 Raheny United Więcej informacji

Romania - Campionatul National Women

More…
  Heniu Prundu B… 10 : 00 Fairplay Bucureşti Więcej informacji
  Brazi 10 : 00 Olimpia Univer… Więcej informacji
  ASA Târgu Mureş 10 : 00 Universitatea … Więcej informacji
  CFR Timişoara 10 : 00 REAL Craiova Więcej informacji

Scotland - SWPL

More…
  Hibernian 15 : 00 Rangers Więcej informacji
  Hamilton Acade… 15 : 00 Forfar Farmington Więcej informacji
  Buchan 15 : 00 Hutchison Vale Więcej informacji
  Glasgow City 15 : 30 Spartans Więcej informacji
  Queen's Park 16 : 00 Inverness City Więcej informacji
  Aberdeen 17 : 00 Celtic Więcej informacji

Scotland - SWFL

More…
  Celtic II 13 : 00 Hibernian II Więcej informacji
  Glasgow Girls 15 : 00 Heart of Midlo… Więcej informacji
  Falkirk Ladies Odwoł. Kilwinning Więcej informacji
  Cumbernauld Colts 16 : 00 Jeanfield Swifts Więcej informacji
  Murieston 17 : 00 Dunfermline At… Więcej informacji
  Cowdenbeath 17 : 00 Aberdeen II Więcej informacji

Serbia - Prva Zenska Liga

More…
  Vojvodina 15 : 30 Napredak Więcej informacji
  Spartak Subotica 16 : 00 Trijumf Więcej informacji
  Sloga Radnički 16 : 00 LASK Crvena Zvezda Więcej informacji

Slovakia - I Liga Women

More…
  Banik Horná Nitra 12 : 00 Žilina Więcej informacji
  Partizán Bardejov 13 : 00 Nové Zámky Więcej informacji

Slovenia - 1. Zenska Liga

More…
  Velesovo 11 : 00 Radomlje Więcej informacji
  Ajdovščina 13 : 00 Jevnica Więcej informacji
  Rudar Škale 16 : 00 Pomurje Więcej informacji
  Ankaran Hrvatini 16 : 00 Slovenj Gradec Więcej informacji

Spain - Primera División Women

More…
  San Gabriel 11 : 00 Espanyol Więcej informacji
  Collerense 11 : 00 Santa Teresa Więcej informacji
  Rayo Vallecano 12 : 00 Athletic Club Więcej informacji
  Sevilla 12 : 00 Levante Więcej informacji
  Transportes Al… 12 : 00 Fundación Albacete Więcej informacji
  Sporting de Huelva 12 : 30 Oviedo Moderno Więcej informacji
  Real Sociedad 16 : 00 Atletico Madrid Więcej informacji

Spain - 1ª Nacional Women - Group 1

More…
  Erizana 12 : 00 Sárdoma Więcej informacji
  Villestro 12 : 00 Salamanca Femenino Więcej informacji
  Bértola Femenino 12 : 00 Gijón FF Więcej informacji
  Oviedo Moderno II 12 : 00 EF Mareo Więcej informacji
  Orzán 12 : 15 Peluqueria Mix… Więcej informacji
  FVPR El Olivo 12 : 15 Amigos Duero Więcej informacji
  Victoria 16 : 00 UD Barbadás Więcej informacji

Spain - 1ª Nacional Women - Group 2

More…
  Abanto Club 11 : 30 Oiartzun KE Więcej informacji
  Pauldarrak EFKT 11 : 30 DNS de Belen Więcej informacji
  Aurrera Vitoria 11 : 30 Añorga KKE Więcej informacji
  SD Reocín 12 : 00 Gazte Berriak Więcej informacji
  CD Marino 12 : 00 EDF Logroño Więcej informacji
  Athletic Club II 12 : 00 UD Aragonesa Więcej informacji
  Ardoi 12 : 15 San Ignacio Więcej informacji

Spain - 1ª Nacional Women - Group 3

More…
  Europa 11 : 30 Igualada Więcej informacji
  Seagull 12 : 00 Son Sardina Więcej informacji
  Levante Las Planas 12 : 00 Lleida Esportiu Więcej informacji
  Barcelona II 12 : 00 Transportes Al… Więcej informacji
  SE AEM 12 : 00 L'Estartit Więcej informacji
  San Gabriel II 13 : 00 Espanyol II Więcej informacji
  Sant Andreu 16 : 15 Vic Więcej informacji

Spain - 1ª Nacional Women - Group 4

More…
  FB La Rambla 10 : 30 Málaga Więcej informacji
  Carmelitas Syscon 11 : 00 Cáceres Więcej informacji
  AD Nervión 11 : 30 Atletico Monachil Więcej informacji
  CF Extremadura 12 : 15 Badajoz Olivenza Więcej informacji
  CD Hispalis 13 : 00 La Cruz Villan… Więcej informacji
  Granada 16 : 30 El Naranjo Więcej informacji
  Algaidas 18 : 00 Real Betis Więcej informacji

Spain - 1ª Nacional Women - Group 5

More…
  Torrelodones 11 : 30 Alhóndiga Więcej informacji
  Guadalajara 12 : 00 Parquesol Więcej informacji
  Tres Cantos 12 : 00 La Solana Więcej informacji
  Independiente … 12 : 00 TNT Daimiel Więcej informacji
  Casa Social Ca… 12 : 15 Canillas Więcej informacji
  Pozuelo Alarcón 16 : 00 Rayo Vallecano II Więcej informacji
  Madrid CF 17 : 00 Atlético Madrid II Więcej informacji

Spain - 1ª Nacional Women - Group 6

More…
  Tacuense 13 : 00 Once Piratas Więcej informacji
  Llamoro 18 : 00 Tacoronte Więcej informacji

Spain - 1ª Nacional Women - Group 7

More…
  Alhama 11 : 15 Cartagena Więcej informacji
  Villarreal 12 : 00 Murcia Féminas Więcej informacji
  Valencia II 12 : 00 Elche Więcej informacji
  Plaza Argel 12 : 00 Fusió Ciutat d… Więcej informacji
  Lorca-Féminas 12 : 00 CFF Maritim Więcej informacji
  Ciudad de Benidorm 12 : 00 Levante II Więcej informacji
  Aldaia 12 : 30 CFF Albacete Więcej informacji

Sweden - Damallsvenskan

More…
  Vittsjö 14 : 00 Umeå Więcej informacji
  Piteå 14 : 00 KIF Örebro Więcej informacji
  AIK 15 : 00 Jitex Więcej informacji
  Eskilstuna United 15 : 00 Rosengård Więcej informacji
  Tyresö Odwoł. Göteborg FC Więcej informacji

Sweden - Elitettan

More…
  Sunnanå 13 : 00 Mallbacken Więcej informacji
  QBIK 14 : 00 Kvarnsveden Więcej informacji
  Hovås Billdal 14 : 45 Älta Więcej informacji
  Djurgården 15 : 00 Bollstanäs Więcej informacji

Sweden - Svenska Cupen Women

More…
  Lidköping 16 : 30 Göteborg FC Więcej informacji

Ukraine - Premier League Women

More…
  Legenda Przełoż. Donchanka Więcej informacji
  Illichivka Przełoż. Ateks Więcej informacji
  Zhytlobud-2 Przełoż. Yatran'-Bazis Więcej informacji

Kalendarz