Spotkania

Argentina - Primera A

More…
  UAI Urquiza Przełoż. Atlanta Więcej informacji
  UBA 13 : 00 Independiente Więcej informacji
  Platense 21 : 00 Boca Juniors Więcej informacji
  Huracán 21 : 00 Villa San Carlos Więcej informacji
  River Plate 22 : 00 El Porvenir Więcej informacji

Australia - W-League

More…
PC Melbourne City 1 - 2 Canberra United Zobacz wydarzenia Więcej informacji

Belgium - Super League

More…
  Heist 15 : 00 Gent Więcej informacji
  Ladies Genk 15 : 30 OH Leuven Więcej informacji

Belgium - First Division Women

More…
  Lierse II Odwoł. Kontich Więcej informacji
  White Star Woluwé 14 : 30 Egem Pittem Więcej informacji
  Famkes Merkem 14 : 30 Zulte-Waregem Więcej informacji
  Eendracht Aalst 14 : 30 Massenhoven Więcej informacji
  Gent II 14 : 30 SG-Tertre-Hautrage Więcej informacji
  Anderlecht II 14 : 30 Tongeren Więcej informacji
  Standard Liège II 16 : 30 Moldavo Więcej informacji

Belgium - Second Division Women - Group A

More…
  Olsa Brakel 14 : 00 Wolvertem Merchtem Więcej informacji
  Club Brugge 14 : 00 GFA Sinaai Więcej informacji
  Voorwaarts Zwe… 14 : 30 Zulte-Waregem II Więcej informacji
  SG-Tertre-Haut… 14 : 30 Merelbeke Więcej informacji
  Svelta Melsele 16 : 30 Cerkelladies B… Więcej informacji
  Gent III 17 : 00 Montroeul-Dergneau Więcej informacji
  Chastre 17 : 00 Beveren Więcej informacji

Belgium - Second Division Women - Group B

More…
  Ladies Genk II 12 : 30 Tongeren II Więcej informacji
  Maria-ter-Heide 13 : 00 Wolfsdonk Sport Więcej informacji
  Halvenweg Zonhoven 14 : 30 Mechelen Więcej informacji
  OH Leuven II Przełoż. Sibret Więcej informacji
  Rapide Wezemaal 14 : 30 Anderlecht III Więcej informacji
  Wuustwezel 14 : 30 Standard Liège III Więcej informacji
  Sterrebeek 17 : 00 Eendracht Louwel Więcej informacji

France - Feminine Division 1

More…
  PSG 15 : 00 Juvisy Więcej informacji
  Olympique Lyonnais 15 : 00 Montpellier Więcej informacji
  Bordeaux 19 : 15 Rodez Więcej informacji

Germany - Regionalliga Women - Nord

More…
  Bergedorf 85 14 : 00 St. Pauli Więcej informacji

Germany - Regionalliga Women - West

More…
  Alemannia Aachen 14 : 00 Borussia M'gla… Więcej informacji

Italy - Serie A Women

More…
  Jesina 14 : 30 Tavagnacco Więcej informacji
  Como 2000 14 : 30 Res Roma Więcej informacji

Netherlands - Topklasse Women

More…
  Saestum 13 : 00 RKHVV Więcej informacji
  RVVH 14 : 00 Woezik Więcej informacji
  Buitenveldert 14 : 00 Ter Leede Więcej informacji
  Velsen / Jong … 14 : 30 ADO Den Haag II Więcej informacji
  DTS Ede 15 : 00 Wartburgia Więcej informacji
  Eldenia 17 : 15 Barendrecht Więcej informacji

Netherlands - Hoofdklasse Women

More…
  RCL 14 : 30 HTC Więcej informacji
  SteDoCo 14 : 30 SSS Więcej informacji
  Be Quick '28 14 : 30 VV Heerenveen Więcej informacji
  VIOD 14 : 30 IJzendijke Więcej informacji
  Oranje Nassau 15 : 00 Ter Leede II Więcej informacji
  Sporting '70 15 : 00 PEC Zwolle II Więcej informacji

Netherlands - Eerste Klasse Women - Group A

More…
  Odysseus '91 12 : 30 Unicum Więcej informacji
  Smerdiek 12 : 30 Barendrecht II Więcej informacji
  Klarenbeek 14 : 00 IJFC Więcej informacji
  Rhoon 14 : 30 Reiger Boys Więcej informacji
  Berkel 14 : 30 Rijnvogels Więcej informacji
  DSS 14 : 45 Wartburgia II Więcej informacji

Netherlands - Eerste Klasse Women - Group B

More…
  Be Quick '28 II 12 : 00 Hollandscheveld Więcej informacji
  Oranje Nassau II 12 : 30 de Weide Więcej informacji
  Knickerbockers 14 : 30 Heerenveense Boys Więcej informacji
  ASC '62 15 : 00 ONS Sneek Więcej informacji
  Annaparochie 15 : 00 Vitesse 63 Więcej informacji
  Be Quick Dokkum 15 : 00 Stiens Więcej informacji

South America - Copa Libertadores Femenina

More…
  Foz Cataratas 19 : 00 San Martín de … Więcej informacji
  Nacional 21 : 30 Generaciones P… Więcej informacji

Spain - 1ª Nacional Women - Group 1

More…
  Victoria 12 : 00 Monte Więcej informacji

Spain - 1ª Nacional Women - Group 6

More…
  Costa Adeje 13 : 30 Ofra Więcej informacji
  Tarsa 16 : 30 Casablanca Więcej informacji
  Iregui-San Bar… 18 : 00 Femarguín Więcej informacji
  Montaña Alta 19 : 00 Las Torres Więcej informacji
  San Antonio Pilar 20 : 00 Laguna Więcej informacji
  Juan Grande 20 : 00 Aguiluchas Więcej informacji
  Las Majoreras 21 : 00 Flor de Lis Norte Więcej informacji
  Yoñe 21 : 30 Las Coloradas Więcej informacji
  Firgas 22 : 00 La Garita Więcej informacji
  Unión Viera 22 : 00 Castillo Więcej informacji

Kalendarz