Dzień | Gospodarze | Bramka/Czas | Goście | |
---|---|---|---|---|
sobota | ||||
FT
|
BATE | 2 - 3 | Dinamo Brest | Zobacz wydarzenia |
Dzień | Gospodarze | Bramka/Czas | Goście | ||
---|---|---|---|---|---|
środa | |||||
FT
|
BATE | 2 - 0 | Neman Grodno | Zobacz wydarzenia | |
środa | |||||
FT
|
Neman Grodno | 0 - 0 | BATE | ||
Przewaga | Neman Grodno | 0 - 2 | BATE | ||
środa | |||||
FT
|
Dinamo Brest | 2 - 0 | Dnepr Mogilev | Zobacz wydarzenia | |
środa | |||||
FT
|
Dnepr Mogilev | 1 - 4 | Dinamo Brest | Zobacz wydarzenia | |
Przewaga | Dnepr Mogilev | 1 - 6 | Dinamo Brest |
Dzień | Gospodarze | Bramka/Czas | Goście | ||
---|---|---|---|---|---|
niedziela | |||||
FT
|
Krumkachy | 0 - 3 | Neman Grodno | ||
sobota | |||||
FT
|
Neman Grodno | 3 - 0 | Krumkachy | ||
Przewaga | Neman Grodno | 6 - 0 | Krumkachy | ||
niedziela | |||||
FT
|
Shakhtyor Soligorsk | 3 - 1 | Dnepr Mogilev | Zobacz wydarzenia | |
sobota | |||||
FT
|
Dnepr Mogilev | 2 - 0 | Shakhtyor Soligorsk | Zobacz wydarzenia | |
Przewaga | Dnepr Mogilev | 3 - 3 | Shakhtyor Soligorsk | ||
środa | |||||
FT
|
Dinamo Brest | 2 - 0 | Slutsk | Zobacz wydarzenia | |
niedziela | |||||
FT
|
Slutsk | 1 - 2 | Dinamo Brest | Zobacz wydarzenia | |
Przewaga | Slutsk | 1 - 4 | Dinamo Brest | ||
środa | |||||
FT
|
Isloch | 1 - 2 | BATE | Zobacz wydarzenia | |
niedziela | |||||
FT
|
BATE | 2 - 1 | Isloch | Zobacz wydarzenia | |
Przewaga | BATE | 4 - 2 | Isloch |
Dzień | Gospodarze | Bramka/Czas | Goście | |
---|---|---|---|---|
sobota | ||||
FT
|
Naftan | 1 - 2 | Krumkachy | Zobacz wydarzenia |
sobota | ||||
FT
|
Isloch | 2 - 1 | Gorodeya | Zobacz wydarzenia |
sobota | ||||
FT
|
Neman Grodno | 1 - 0 | Minsk | Zobacz wydarzenia |
niedziela | ||||
FT
|
Dinamo Minsk | 0 - 1 | Dnepr Mogilev | Zobacz wydarzenia |
niedziela | ||||
FT
|
Vitebsk | 0 - 0 | Slutsk | |
niedziela | ||||
FT
|
Dinamo Brest | 2 - 1 | Gomel | Zobacz wydarzenia |
niedziela | ||||
FT
|
Shakhtyor Soligorsk | 6 - 0 | Orsha | Zobacz wydarzenia |
niedziela | ||||
FT
|
BATE | 2 - 1 | Torpedo BelAZ | Zobacz wydarzenia |
Dzień | Gospodarze | Bramka/Czas | Goście | |
---|---|---|---|---|
środa | ||||
FT
|
SDJuShOR-8 | 0 - 7 | Neman Grodno | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
Volna | 0 - 1 | Minsk | Zobacz wydarzenia |
czwartek | ||||
FT
|
Orsha | 1 - 1 | Slavia | Zobacz wydarzenia |
piątek | ||||
FT
|
Smorgon | 1 - 4 | Dinamo Brest | Zobacz wydarzenia |
piątek | ||||
FT
|
Neman-Agro Stolbtsy | 1 - 5 | BATE | Zobacz wydarzenia |
sobota | ||||
FT
|
Baranovichi | 0 - 1 | Naftan | Zobacz wydarzenia |
sobota | ||||
FT
|
Smolevichy | 0 - 2 | Torpedo BelAZ | Zobacz wydarzenia |
sobota | ||||
FT
|
Lokomotiv Gomel | 0 - 1 | Vitebsk | Zobacz wydarzenia |
sobota | ||||
FT
|
Torpedo | 0 - 0 | Gomel | |
sobota | ||||
FT
|
UAS Zhitkovichi | 0 - 3 | Slutsk | Zobacz wydarzenia |
sobota | ||||
FT
|
Molodechno | 0 - 3 | Krumkachy | Zobacz wydarzenia |
sobota | ||||
FT
|
Granit | 0 - 2 | Gorodeya | Zobacz wydarzenia |
niedziela | ||||
FT
|
Slonim | 1 - 1 | Dnepr Mogilev | Zobacz wydarzenia |
niedziela | ||||
FT
|
Underdogs | 0 - 4 | Dinamo Minsk | Zobacz wydarzenia |
niedziela | ||||
FT
|
Belshina | 1 - 4 | Isloch | Zobacz wydarzenia |
niedziela | ||||
FT
|
Luch Minsk | 1 - 5 | Shakhtyor Soligorsk | Zobacz wydarzenia |