Bahasa - Indonesia
Chinese (simplified)
Deutsch
English - Australia
English - Canada
English - Ghana
English - International
English - Ireland
English - Kenya
English - Malaysia
English - Nigeria
English - Nordics
English - Singapore
English - South Africa
English - United Kingdom
English - United States
Español - Español
Español - LATAM
Français
Greek
Italiano
Japanese
Korean
Nederlands
Polski
Português
Brazil
Româna
Thai
Türkçe
Русский
العربية
Women Soccerway
mężczyźni
Women Soccerway
mężczyźni
Terminarz
Rozgrywki
Drużyny
Zawodnicy
Rozgrywki
Drużyny
Zawodnicy
PL Rozgrywki
Ekstraliga Kobiet
I Liga Kobiet
II Liga Kobiet
Puchar Polski Kobiet
Women's Play-offs 1/2
Ligi krajowe
Albania
Anglia
Arabia Saudyjska
Argentyna
Australia
Austria
Belgia
Białoruś
Bośnia i Hercegowina
Brazylia
Bułgaria
Chińskie Tajpej
Chorwacja
Cypr
Czarnogóra
Czechy
Dania
Ekwador
Estonia
Finlandia
Francja
Grecja
Gruzja
Hiszpania
Holandia
Indie
Irlandia
Irlandia Północna
Islandia
Izrael
Japonia
Kazachstan
Kolumbia
Korea Południowa
Kosowo
Litwa
Luksemburg
Macedonia
Malta
Maroko
Meksyk
Mołdawia
Niemcy
Norwegia
Nowa Zelandia
Panama
Paragwaj
Polska
Portugalia
Rosja
Rumunia
Serbia
Serbia i Czarnogóra
Stany Zjednoczone
Szkocja
Szwajcaria
Szwecja
Słowacja
Słowenia
Tajlandia
Turcja
Ukraina
Urugwaj
Uzbekistan
Walia
Węgry
Wietnam
Wyspy Owcze
Włochy
Łotwa
Klubowe międzynarodowe
CAF Women's Champions League
Concacaf W Champions Cup
NWSL x Liga MXF Summer Cup
Copa Libertadores Femenina
AFC Women's Club Championship
Puchar UEFA Kobiet
Baltic Women's League
United by Women's Football
BeNe Women's Super Cup
All-Island Cup
A-Leagues All Stars Women
Olympics Intercontinental Play-offs Women
KAIF Trophy
Club Friendlies Women
Turkish Women's Cup
Women's Friendship Tournament
The Women's Cup
Brasil Ladies Cup
Hybrid Friendlies Women
Youth Club Friendlies Women
Women's International Champions Cup
Reprezentacje
Afrykańska Liga Mistrzów / Eliminacje Mistrzostw Świata Afryka
Africa Women Cup of Nations Qualification
Women's Olympic Qualifying CAF
CECAFA Women's Senior Challenge Cup
COSAFA Women's Cup
COSAFA Women's U20 Cup
UNIFFAC Women's Tournament
UNAF Women's Tournament
African Games Women
U20 Women's World Cup Qualification Africa
U17 Women's World Cup Qualification Africa
Kwalifikacje do Mistrzostw Świata Kobiet CONCACAF
Concacaf W Gold Cup
Concacaf W Gold Cup Qualification
CA Women's Games
CFU Women's Challenge Series
CONCACAF Women's U20
Concacaf Women's U20 Qualification
CONCACAF Women's U17
Concacaf Women's U17 Qualification
Kwalifikacje Olimpijskie Kobiet CONCACAF
Women's Caribbean Cup
Women's Caribbean Cup Qualification
Eliminacje Mistrzostw Świata kobiet - Ameryka Południowa
South American Women's Games
CONMEBOL U20 Femenino
CONMEBOL U17 Femenino
Puchar Azji/ Kwalifikacje do Mistrzostw Świata
Women's Asian Cup Qualification
Women's Olympic Qualifying Asia
Igrzyska azjatyckie kobiet
Southeast Asian Games Women
EAFF E-1 Football Championship Women
AFF Women's Championship
SAFF Women's Championship
CAFA Women's Championship
WAFF Women's Championship
AFC U20 Women's Asian Cup
AFC U20 Women's Asian Cup Qualification
AFC U19 Women's Championship
AFC U19 Women's Championship Qualification
AFC U17 Women's Asian Cup
AFC U17 Women's Asian Cup Qualification
AFC U16 Women's Championship
AFC U16 Women's Championship Qualification
AFF U15 Women's Championship
Women's East Asian Games
Mistrzostwa Europy Kobiet
UEFA Women's Championship Qualification
Eliminacje Mistrzostw Świata kobiet - Europa
UEFA Women's Nations League
Women's Olympic Qualifying UEFA Play-off
UEFA U19 Championship Women
UEFA U19 Championship Women Qualification
UEFA U17 Championship Women
UEFA U17 Championship Women Qualification
Baltic Women's Cup
Eliminacje Mistrzostw Świata kobiet - Oceania
Women's Pacific Games
Women's Olympic Qualifying OFC
OFC U20 Women's Championship
OFC U19 Women's Championship
Arnold Clark Cup
Puchar Świata kobiet
Olimpiada - Kobiety
Women's WC Qualification Intercontinental Play-offs
CONMEBOL/UEFA Women's Finalissima
Women's Pan American Games
CAC Women's Games
Towarzyskie (kobiety)
Puchar Algarve kobiet
Tournoi de France
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Four Nations Tournament
Istria Women's Cup
Pinatar Cup
SheBelieves Cup
Sud Ladies Cup
Tournament of Nations
Torneio Internacional Feminino de Seleções
Bolivarian Games Women
Mistrzostwa Świata kobiet U-20
FIFA U17 Women's World Cup
U21 National Team Friendlies Women
Youth Friendlies Women
U23 National Team Friendlies Women
U20 National Team Friendlies Women
U19 National Team Friendlies Women
U18 National Team Friendlies Women
U17 National Team Friendlies Women
U16 National Team Friendlies Women
U15 National Team Friendlies Women
Aphrodite Cup
Yongchuan Tournament
Club Friendlies Women
Podsumowanie
Spotkania
Zawodnicy
Archiwum
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
Świat
Club Friendlies Women
2020
Arnold Clark Cup
A-Leagues All Stars Women
Olympics Intercontinental Play-offs Women
Puchar Świata kobiet
Olimpiada - Kobiety
Women's WC Qualification Intercontinental Play-offs
CONMEBOL/UEFA Women's Finalissima
Women's Pan American Games
CAC Women's Games
Towarzyskie (kobiety)
Puchar Algarve kobiet
Tournoi de France
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Four Nations Tournament
KAIF Trophy
Istria Women's Cup
Kubanskaya Vesna U19
Pinatar Cup
SheBelieves Cup
Sud Ladies Cup
Tournament of Nations
Torneio Internacional Feminino de Seleções
Bolivarian Games Women
Club Friendlies Women
Trofeo Ramon de Carranza
Turkish Women's Cup
Women's Friendship Tournament
The Women's Cup
Brasil Ladies Cup
Hybrid Friendlies Women
Mistrzostwa Świata kobiet U-20
FIFA U17 Women's World Cup
Youth Friendlies Women
U21 National Team Friendlies Women
U23 National Team Friendlies Women
U20 National Team Friendlies Women
U19 National Team Friendlies Women
U18 National Team Friendlies Women
U17 National Team Friendlies Women
U16 National Team Friendlies Women
U15 National Team Friendlies Women
Youth Club Friendlies Women
Other Competition Matches Women
Yongchuan Tournament
Aphrodite Cup
Women's International Champions Cup
ICC Futures Girls
Spotkania
Dzień
Gospodarze
Bramka/Czas
Goście
wtorek
07/01/2020
FT
Heerenveen
0 - 1
CF Benfica
środa
08/01/2020
FT
Granada
1 - 2
PSV
sobota
11/01/2020
FT
Excelsior
2 - 1
Ladies Genk
czwartek
16/01/2020
FT
SGS Essen
3 - 2
PSV
piątek
17/01/2020
FT
Köln
7 - 0
Bad Neuenahr
sobota
18/01/2020
FT
FFC Frankfurt
18 - 0
Schott Mainz
sobota
18/01/2020
FT
Kalmar
0 - 2
Kristianstad
niedziela
19/01/2020
FT
Tarnovia Tarnów
1 - 7
GKS Katowice
niedziela
19/01/2020
FT
ADO Den Haag
5 - 1
Bayer Leverkusen
piątek
24/01/2020
FT
Växjö
2 - 0
Kalmar
piątek
24/01/2020
FT
PSV
4 - 0
Hoffenheim
piątek
24/01/2020
FT
Twente
1 - 1
Wolfsburg
piątek
24/01/2020
FT
Vålerenga
5 - 0
Øvrevoll Hosle
piątek
24/01/2020
FT
Kolbotn
1 - 0
Røa
sobota
25/01/2020
FT
Czarni Sosnowiec
1 - 0
Wrocław
sobota
25/01/2020
FT
Lyn
2 - 4
Mallbacken
sobota
25/01/2020
FT
Kristianstad
7 - 0
Rosengård
sobota
25/01/2020
FT
SC Sand
5 - 0
Grasshopper
sobota
25/01/2020
FT
Gütersloh
0 - 6
SGS Essen
niedziela
26/01/2020
FT
Köln
6 - 0
Andernach
niedziela
26/01/2020
FT
MSV Duisburg
1 - 1
Borussia Bocholt
niedziela
26/01/2020
FT
Røa
2 - 0
Øvrevoll Hosle
niedziela
26/01/2020
FT
Vålerenga
0 - 0
Kolbotn
piątek
31/01/2020
FT
Vålerenga
0 - 2
Göteborg
piątek
31/01/2020
FT
Stabæk
0 - 2
Røa
piątek
31/01/2020
FT
Växjö
1 - 2
Linköping
piątek
31/01/2020
FT
Sarpsborg 08
0 - 11
Kolbotn
piątek
31/01/2020
FT
Köln
1 - 2
Borussia M'gladbach
sobota
01/02/2020
FT
SC Sand
1 - 0
Basel
sobota
01/02/2020
FT
Eskilstuna United
1 - 2
KIF Örebro
sobota
01/02/2020
FT
Vittsjö
3 - 0
Limhamn Bunkeflo 07
sobota
01/02/2020
FT
Bayer Leverkusen
2 - 4
SGS Essen
sobota
01/02/2020
14:00
GKS Katowice
-
Górnik Łęczna
niedziela
02/02/2020
14:00
Köln
-
Hoffenheim
niedziela
02/02/2020
FT
Bayer Leverkusen
6 - 1
Andernach
niedziela
02/02/2020
FT
Lillestrøm
1 - 0
Göteborg
niedziela
02/02/2020
FT
MSV Duisburg
3 - 3
Meppen
czwartek
06/02/2020
19:15
Köln
-
Vorwärts Köln
piątek
07/02/2020
FT
GKS Katowice
9 - 0
Wałbrzych
piątek
07/02/2020
FT
Czarni Sosnowiec
2 - 0
Mitech Żywiec
sobota
08/02/2020
FT
Linköping
0 - 0
Eskilstuna United
sobota
08/02/2020
FT
KIF Örebro
2 - 1
Kvarnsveden
sobota
08/02/2020
FT
Lyn
2 - 6
Røa
sobota
08/02/2020
FT
Fortuna Hjørring
1 - 1
Vålerenga
sobota
08/02/2020
FT
Kristianstad
2 - 2
Brøndby
sobota
08/02/2020
FT
Göteborg
4 - 0
Lidköping
niedziela
09/02/2020
FT
Piteå
7 - 0
Morön
niedziela
09/02/2020
FT
Freiburg
1 - 2
FFC Frankfurt
niedziela
09/02/2020
FT
Vittsjö
1 - 1
Jitex
niedziela
09/02/2020
FT
SC Sand
2 - 0
Hoffenheim II
niedziela
09/02/2020
FT
USV Jena
1 - 0
Medyk Konin
niedziela
09/02/2020
FT
Sandviken
3 - 0
Avaldsnes
środa
12/02/2020
FT
Sandviken
7 - 0
Åsane
piątek
14/02/2020
FT
Lyn
2 - 1
Kolbotn
sobota
15/02/2020
FT
Fart
6 - 2
Kolbotn
sobota
15/02/2020
FT
Hammarby
0 - 1
KIF Örebro
sobota
15/02/2020
FT
Bollstanäs
1 - 3
Uppsala
sobota
15/02/2020
FT
Göteborg
5 - 0
Fortuna Hjørring
sobota
15/02/2020
FT
Djurgården
1 - 3
Linköping
niedziela
16/02/2020
FT
Rosengård
1 - 0
Vittsjö
poniedziałek
24/02/2020
FT
Sandviken
1 - 0
Rosenborg
czwartek
27/02/2020
FT
Arna-Bjørnar
0 - 0
Rosenborg
czwartek
27/02/2020
FT
Kristianstad
3 - 1
Eskilstuna United
czwartek
27/02/2020
FT
Sandviken
3 - 0
Vålerenga
piątek
28/02/2020
FT
Växjö
0 - 1
Kalmar
sobota
29/02/2020
FT
Piteå
4 - 0
Umeå
sobota
29/02/2020
FT
Kvarnsveden
1 - 4
Uppsala
niedziela
01/03/2020
FT
Brøndby
5 - 2
Eskilstuna United
czwartek
05/03/2020
FT
Meppen
2 - 1
Twente
piątek
06/03/2020
FT
Stabæk
1 - 1
Kolbotn
sobota
07/03/2020
FT
Lyn
7 - 0
Fart
sobota
07/03/2020
FT
MSV Duisburg
2 - 4
Borussia M'gladbach
sobota
07/03/2020
FT
Uppsala
5 - 0
Brommapojkarna
sobota
28/03/2020
14:00
Kristianstad
-
Växjö
sobota
28/03/2020
17:00
KIF Örebro
-
Lidköping
niedziela
14/06/2020
FT
Eskilstuna United
0 - 1
Linköping
niedziela
14/06/2020
FT
Kristianstad
2 - 1
Vittsjö
niedziela
14/06/2020
FT
KIF Örebro
1 - 1
Uppsala
niedziela
14/06/2020
FT
Rosengård
3 - 0
Växjö
czwartek
18/06/2020
FT
Linköping
3 - 1
KIF Örebro
czwartek
18/06/2020
FT
Göteborg
2 - 0
Rosengård
czwartek
18/06/2020
FT
Växjö
2 - 4
Kristianstad
sobota
20/06/2020
FT
Røa
2 - 1
Kolbotn
sobota
20/06/2020
FT
Arna-Bjørnar
0 - 0
Sandviken
niedziela
21/06/2020
FT
Uppsala
1 - 3
Eskilstuna United
poniedziałek
22/06/2020
FT
Göteborg
3 - 0
Vittsjö
poniedziałek
22/06/2020
19:15
Piteå
-
Morön
wtorek
23/06/2020
FT
Vålerenga
4 - 1
Kolbotn
sobota
27/06/2020
FT
Vålerenga
4 - 0
Røa
sobota
27/06/2020
FT
Stabæk
2 - 0
Rosenborg
sobota
27/06/2020
FT
Lyn
0 - 3
Lillestrøm
sobota
27/06/2020
FT
Avaldsnes
2 - 3
Sandviken
sobota
27/06/2020
FT
Amazon Grimstad
0 - 2
Klepp
poniedziałek
29/06/2020
FT
Kolbotn
3 - 1
Øvrevoll Hosle
piątek
17/07/2020
FT
PSG
4 - 2
Twente
piątek
17/07/2020
FT
Eva's Tienen
0 - 3
Anderlecht
sobota
18/07/2020
FT
Tarnovia Tarnów
0 - 3
UJ Kraków
sobota
18/07/2020
15:00
Slavia Praha
-
Slovan Liberec
sobota
18/07/2020
FT
Medyk Konin
0 - 5
Olympique Lyonnais
wtorek
21/07/2020
FT
Paris FC
1 - 4
PSG
środa
22/07/2020
FT
Czarni Sosnowiec
1 - 4
Olympique Lyonnais
piątek
24/07/2020
FT
Górnik Łęczna
0 - 9
Olympique Lyonnais
sobota
25/07/2020
FT
Borussia Bocholt
0 - 2
SGS Essen
sobota
25/07/2020
FT
UKS Łódź
1 - 0
GKS Katowice
sobota
25/07/2020
FT
PSG
2 - 0
Paris FC
niedziela
26/07/2020
FT
Medyk Konin
2 - 2
Slavia Praha
sobota
01/08/2020
13:00
Wrocław
-
Rekord Bielsko-Biała
sobota
01/08/2020
FT
Śląsk Wrocław
3 - 2
Rekord Bielsko-Biała
sobota
01/08/2020
FT
Czarni Sosnowiec
3 - 2
UKS Łódź
sobota
01/08/2020
FT
Sparta Praha
3 - 1
Ferencváros
sobota
01/08/2020
FT
Bayern München
5 - 0
Zürich
sobota
01/08/2020
FT
Fleury 91
3 - 4
Anderlecht
sobota
01/08/2020
18:00
PSV
-
Gent
sobota
01/08/2020
FT
Le Havre
0 - 0
US Orléans
niedziela
02/08/2020
FT
Werder Bremen
7 - 0
Henstedt-Ulzburg
niedziela
02/08/2020
FT
Barcelona
3 - 0
Montpellier
środa
05/08/2020
00:00
Le Havre
-
Guingamp
środa
05/08/2020
17:00
Dijon
-
Servette Chênois
środa
05/08/2020
FT
Eva's Tienen
0 - 0
Gent
czwartek
06/08/2020
FT
Paris FC
3 - 1
Soyaux
czwartek
06/08/2020
FT
Werder Bremen
1 - 4
SGS Essen
piątek
07/08/2020
FT
Anderlecht
0 - 2
PSV
piątek
07/08/2020
FT
ADO Den Haag
3 - 1
OH Leuven
piątek
07/08/2020
FT
Heerenveen
1 - 1
Meppen
piątek
07/08/2020
FT
Arminia Bielefeld
1 - 4
Twente
piątek
07/08/2020
FT
PEC Zwolle
8 - 0
Borussia Bocholt
sobota
08/08/2020
FT
Sturm Graz
5 - 1
Haladás-Viktória
sobota
08/08/2020
FT
Fleury 91
0 - 0
Le Havre
sobota
08/08/2020
FT
US Orléans
2 - 5
Issy
niedziela
09/08/2020
FT
Bayer Leverkusen
5 - 0
Leverkusen II
niedziela
09/08/2020
FT
Eintracht Frankfurt
1 - 1
Hoffenheim
niedziela
09/08/2020
FT
Borussia Bocholt
1 - 2
MSV Duisburg
niedziela
09/08/2020
FT
Bayern München
3 - 1
Freiburg
niedziela
09/08/2020
FT
SC Sand
6 - 1
Freiburg II
niedziela
09/08/2020
FT
Meppen
3 - 0
Arminia Bielefeld
niedziela
09/08/2020
FT
Stade de Reims
2 - 2
Paris FC
niedziela
09/08/2020
17:00
Soyaux
-
Brest
niedziela
09/08/2020
FT
Montpellier
6 - 1
Barcelona
środa
12/08/2020
FT
Stade de Reims
1 - 1
Standard Liège
środa
12/08/2020
FT
Ter Leede
0 - 7
ADO Den Haag
czwartek
13/08/2020
FT
Olympique Lyonnais
4 - 0
PSV
czwartek
13/08/2020
FT
SC Sand
2 - 1
Issy
piątek
14/08/2020
FT
Eintracht Frankfurt
2 - 5
Wolfsburg
piątek
14/08/2020
FT
Fleury 91
6 - 1
Lille
piątek
14/08/2020
FT
Paris FC
5 - 0
US Orléans
piątek
14/08/2020
FT
Heerenveen
0 - 2
SGS Essen
piątek
14/08/2020
FT
Meppen
4 - 1
Gütersloh
sobota
15/08/2020
FT
Bayern München
4 - 0
Slavia Praha
sobota
15/08/2020
FT
Nantes
1 - 1
Le Havre
sobota
15/08/2020
FT
Ladies Genk
0 - 3
PEC Zwolle
sobota
15/08/2020
FT
Montpellier
1 - 2
PSV
sobota
15/08/2020
FT
Standard Liège
1 - 2
Dijon
niedziela
16/08/2020
FT
ADO Den Haag
3 - 1
Excelsior
niedziela
16/08/2020
FT
Borussia Bocholt
0 - 4
Meppen
niedziela
16/08/2020
FT
Freiburg
0 - 2
SC Sand
niedziela
16/08/2020
FT
MSV Duisburg
5 - 0
Recklinghausen
niedziela
16/08/2020
FT
Issy
6 - 3
Standard Liège
niedziela
16/08/2020
15:00
Bayer Leverkusen
-
Köln
niedziela
16/08/2020
FT
Hannover 96
0 - 3
Werder Bremen
niedziela
16/08/2020
FT
Soyaux
5 - 0
Yzeure Allier
niedziela
16/08/2020
FT
Dijon
2 - 2
Stade de Reims
wtorek
18/08/2020
FT
Be Quick '28
0 - 6
PEC Zwolle
piątek
21/08/2020
00:00
PSV
-
Standard Liège
piątek
21/08/2020
FT
Twente
3 - 1
Köln
sobota
22/08/2020
00:00
Paris FC
-
Dijon
sobota
22/08/2020
FT
Stade de Reims
3 - 2
Fleury 91
sobota
22/08/2020
FT
ADO Den Haag
0 - 1
Saestum
sobota
22/08/2020
FT
Meppen
0 - 4
Ajax
sobota
22/08/2020
FT
Anderlecht
2 - 1
SGS Essen
sobota
22/08/2020
FT
Woezik
0 - 7
PEC Zwolle
niedziela
23/08/2020
12:15
PSV
-
Heerenveen
niedziela
23/08/2020
FT
Eintracht Frankfurt
10 - 1
Andernach
niedziela
23/08/2020
FT
Hoffenheim
2 - 1
Freiburg
niedziela
23/08/2020
FT
MSV Duisburg
1 - 2
Bochum
niedziela
23/08/2020
FT
Soyaux
0 - 3
Bordeaux
środa
26/08/2020
FT
Issy
5 - 0
VGA Saint-Maur
środa
26/08/2020
FT
DTS Ede
1 - 0
PEC Zwolle
czwartek
27/08/2020
FT
Fylde
6 - 2
Fleetwood Town
piątek
28/08/2020
18:00
Ajax
-
SGS Essen
piątek
28/08/2020
FT
Twente
2 - 0
Meppen
sobota
29/08/2020
00:00
Paris FC
-
VGA Saint-Maur
sobota
29/08/2020
00:00
PSV
-
Bayer Leverkusen
sobota
29/08/2020
00:00
PSV
-
MSV Duisburg
sobota
29/08/2020
00:00
Le Havre
-
Saint Malo
sobota
29/08/2020
FT
Arminia Bielefeld
1 - 1
PEC Zwolle
sobota
29/08/2020
FT
Stade de Reims
3 - 0
SC Sand
sobota
29/08/2020
FT
Dijon
1 - 2
Fleury 91
niedziela
30/08/2020
FT
Werder Bremen
5 - 0
Wolfsburg II
niedziela
30/08/2020
FT
Soyaux
1 - 1
Nantes
niedziela
30/08/2020
FT
Issy
3 - 6
Saint-Étienne
niedziela
30/08/2020
15:00
Hull City
-
Bradford City
poniedziałek
31/08/2020
FT
Super Sport
1 - 0
Paldin
poniedziałek
31/08/2020
FT
Etar VT
3 - 0
Super Sport
piątek
04/09/2020
FT
Espanyol
3 - 1
Seagull
piątek
11/09/2020
FT
AEM Lleida
1 - 2
Espanyol
czwartek
17/09/2020
FT
PSV
4 - 1
Ladies Genk
sobota
19/09/2020
FT
Cáceres
1 - 0
Parquesol
sobota
19/09/2020
FT
Deportivo de La Coruña
0 - 2
Famalicão
niedziela
27/09/2020
FT
Elche
1 - 6
Alhama
niedziela
27/09/2020
FT
San Miguel
1 - 0
Mérida AD
niedziela
04/10/2020
FT
Europa
1 - 3
Espanyol II
Tabele
ENG
FRA
GER
ITA
SPA
#
Drużyna
RS
RB
P
1
Arsenal Londyn
28
+46
64
2
Liverpool FC
28
+39
64
3
Manchester City
28
+35
63
4
Aston Villa
29
+18
56
5
Tottenham Hotspur
28
+17
53
Copyright ©2024 Perform Group. All rights reserved.
Data provided by Opta Sports. Articles provided by OMNISPORT.