Bahasa - Indonesia
Chinese (simplified)
Deutsch
English - Australia
English - Canada
English - Ghana
English - International
English - Ireland
English - Kenya
English - Malaysia
English - Nigeria
English - Nordics
English - Singapore
English - South Africa
English - United Kingdom
English - United States
Español - Español
Español - LATAM
Français
Greek
Italiano
Japanese
Korean
Nederlands
Polski
Português
Brazil
Româna
Thai
Türkçe
Русский
العربية
Women Soccerway
mężczyźni
Women Soccerway
mężczyźni
Terminarz
Rozgrywki
Drużyny
Zawodnicy
Points
Rozgrywki
Drużyny
Zawodnicy
Points
PL Rozgrywki
Ekstraliga Kobiet
I Liga Kobiet
II Liga Kobiet
Puchar Polski Kobiet
Women's Play-offs 1/2
Ligi krajowe
Albania
Anglia
Arabia Saudyjska
Argentyna
Australia
Austria
Belgia
Białoruś
Bośnia i Hercegowina
Brazylia
Bułgaria
Chińskie Tajpej
Chorwacja
Cypr
Czarnogóra
Czechy
Dania
Ekwador
Estonia
Finlandia
Francja
Grecja
Gruzja
Hiszpania
Holandia
Indie
Irlandia
Irlandia Północna
Islandia
Izrael
Japonia
Kazachstan
Kolumbia
Korea Południowa
Kosowo
Litwa
Luksemburg
Macedonia
Malta
Maroko
Meksyk
Mołdawia
Niemcy
Norwegia
Nowa Zelandia
Panama
Paragwaj
Polska
Portugalia
Rosja
Rumunia
Serbia
Serbia i Czarnogóra
Stany Zjednoczone
Szkocja
Szwajcaria
Szwecja
Słowacja
Słowenia
Tajlandia
Turcja
Ukraina
Urugwaj
Uzbekistan
Walia
Węgry
Wietnam
Wyspy Owcze
Włochy
Łotwa
Klubowe międzynarodowe
CAF Women's Champions League
Concacaf W Champions Cup
NWSL x Liga MXF Summer Cup
Copa Libertadores Femenina
AFC Women's Club Championship
Puchar UEFA Kobiet
Baltic Women's League
United by Women's Football
BeNe Women's Super Cup
All-Island Cup
A-Leagues All Stars Women
Olympics Intercontinental Play-offs Women
KAIF Trophy
Club Friendlies Women
Turkish Women's Cup
Women's Friendship Tournament
The Women's Cup
Brasil Ladies Cup
Hybrid Friendlies Women
Youth Club Friendlies Women
Women's International Champions Cup
Reprezentacje
Afrykańska Liga Mistrzów / Eliminacje Mistrzostw Świata Afryka
Africa Women Cup of Nations Qualification
Women's Olympic Qualifying CAF
CECAFA Women's Senior Challenge Cup
COSAFA Women's Cup
COSAFA Women's U20 Cup
UNIFFAC Women's Tournament
UNAF Women's Tournament
African Games Women
U20 Women's World Cup Qualification Africa
U17 Women's World Cup Qualification Africa
Kwalifikacje do Mistrzostw Świata Kobiet CONCACAF
Concacaf W Gold Cup
Concacaf W Gold Cup Qualification
CA Women's Games
CFU Women's Challenge Series
CONCACAF Women's U20
Concacaf Women's U20 Qualification
CONCACAF Women's U17
Concacaf Women's U17 Qualification
Kwalifikacje Olimpijskie Kobiet CONCACAF
Women's Caribbean Cup
Women's Caribbean Cup Qualification
Eliminacje Mistrzostw Świata kobiet - Ameryka Południowa
South American Women's Games
CONMEBOL U20 Femenino
CONMEBOL U17 Femenino
Puchar Azji/ Kwalifikacje do Mistrzostw Świata
Women's Asian Cup Qualification
Women's Olympic Qualifying Asia
Igrzyska azjatyckie kobiet
Southeast Asian Games Women
EAFF E-1 Football Championship Women
EAFF Football Championship Women Qualification
AFF Women's Championship
SAFF Women's Championship
CAFA Women's Championship
WAFF Women's Championship
AFC U20 Women's Asian Cup
AFC U20 Women's Asian Cup Qualification
AFC U19 Women's Championship
AFC U19 Women's Championship Qualification
AFC U17 Women's Asian Cup
AFC U17 Women's Asian Cup Qualification
AFC U16 Women's Championship
AFC U16 Women's Championship Qualification
AFF U15 Women's Championship
Women's East Asian Games
Mistrzostwa Europy Kobiet
UEFA Women's Championship Qualification
Eliminacje Mistrzostw Świata kobiet - Europa
UEFA Women's Nations League
Women's Olympic Qualifying UEFA Play-off
UEFA U19 Championship Women
UEFA U19 Championship Women Qualification
UEFA U17 Championship Women
UEFA U17 Championship Women Qualification
Baltic Women's Cup
Eliminacje Mistrzostw Świata kobiet - Oceania
Women's Pacific Games
Women's Olympic Qualifying OFC
OFC U20 Women's Championship
OFC U19 Women's Championship
Arnold Clark Cup
Puchar Świata kobiet
Olimpiada - Kobiety
Women's WC Qualification Intercontinental Play-offs
CONMEBOL/UEFA Women's Finalissima
Women's Pan American Games
CAC Women's Games
Towarzyskie (kobiety)
Puchar Algarve kobiet
Tournoi de France
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Four Nations Tournament
Istria Women's Cup
Pinatar Cup
SheBelieves Cup
Sud Ladies Cup
Tournament of Nations
Torneio Internacional Feminino de Seleções
Bolivarian Games Women
Mistrzostwa Świata kobiet U-20
FIFA U17 Women's World Cup
U21 National Team Friendlies Women
Youth Friendlies Women
U23 National Team Friendlies Women
U20 National Team Friendlies Women
U19 National Team Friendlies Women
U18 National Team Friendlies Women
U17 National Team Friendlies Women
U16 National Team Friendlies Women
U15 National Team Friendlies Women
Aphrodite Cup
Yongchuan Tournament
FK Viktoria Zizkov vs. Slavoj Vyšehrad
3 - 2
Podsumowanie
H2H Comparison
Stadion
Septemvri Sofia vs. Botev Vratsa
Lokomotiva Zagreb vs. Brežice
Sporting Braga vs. Sporting Braga II
FC Zilina vs. Frýdek-Místek
Pardubice vs. FK Viktoria Zizkov
Třinec vs. Žilina
Lille vs. Dunkerque
Debrecen vs. Balmazújváros Sport
Hobro vs. Vendsyssel
Dinamo Zagreb vs. Cracovia
Jagiellonia Białystok vs. Wigry Suwałki
Piast Gliwice vs. Podbeskidzie Bielsko Biała
Senica vs. Budafoki MTE
MFK Karviná vs. Vítkovice
1. FC Brno vs. Skalica
Polonia Środa vs. Chrobry Głogów
Vitoria Guimaraes vs. FC Penafiel
Leixões Matosinhos vs. Fafe
Varzim SC vs. Moreirense FC
Desportivo Aves vs. 1º Dezembro
CD Feirense vs. Águeda
UD Oliveirense vs. Vitória Guimarães II
FK Pirmasens vs. Karlsruher SC
Mezőkövesd vs. SK Slavia Praga
Queens Park Rangers FC vs. Charlton Athletic FC
Rio Ave FC Vila de Conde vs. Famalicão
Academica de Coimbra vs. Anadia
1. FC Magdeburg vs. Eintracht Norderstedt
Buchbach vs. SpVgg Unterhaching
Weiche Flensburg vs. FC Sankt Pauli
GKS Jastrzębie Zdrój vs. Rozwój Katowice
Olimpia Grudziądz vs. Stomil Olsztyn
Vitoria Setubal vs. Mansfield Town FC
AFC Wimbledon vs. Reading FC
TSV Steinbach vs. SC Fortuna Köln
Parkgate vs. Rotherham United FC
SC Preußen 06 Münster vs. Wiedenbrück
Lechia Gdańsk vs. Podbrezová
Gainsborough Trinity vs. Barnsley FC
Hvidovre IF vs. BK Fremad Amager
Næstved BK vs. Nykøbing
Dartford vs. Millwall FC
Khimki vs. Torpedo Vladimir
Bonner SC vs. 1. FC Köln
Mačva Šabac vs. Krupa na Vrbasu
PSV II vs. Utrecht II
Alfreton Town vs. Doncaster Rovers FC
Guangzhou vs. Orenburg
Clyde vs. Hamilton Academicals FC
Barnet FC vs. West Bromwich Albion
Havant & Waterlooville vs. Portsmouth
Folkestone Invicta vs. Gillingham FC
Bamber Bridge vs. Preston North End FC
Bedford Town vs. Peterborough United FC
Holstein Kiel vs. Todesfelde
Crawley Town vs. Fulham
1. FC Magdeburg vs. Askania Bernburg
Aalborg BK vs. Silkeborg IF
Sutton United vs. Coventry City FC
FC Carl Zeiss Jena vs. Ústí nad Labem
Viborg FF vs. Thisted
PSNI vs. Glenavon
H&W Welders vs. Ballymena United
Armagh City vs. Dungannon Swifts
Dundela vs. Linfield
SK Beveren vs. Cercle Brugge KSV
FC Thun vs. FC Aarau
Belfast Celtic vs. Ards
Eintracht Braunschweig vs. Vejle BK
Coleraine vs. Derry City
Clachnacuddin vs. Inverness Caledonian Thistle
Mezőkövesd vs. SK Slavia Praga
AZ Alkmaar vs. FC Midtjylland
CSKA Sofia vs. Tsarsko selo
HNK Gorica vs. Concordia Chiajna
Prostějov vs. FC Baník Ostrava
Śląsk Wrocław vs. SFC Opava
FC Salzburg vs. FK Jablonec nad Nisou 97
Dumbarton vs. Heart of Midlothian FC
Falkirk FC vs. Airdrieonians
Forfar Athletic vs. Greenock Morton
Shamrock Rovers vs. Celtic Glasgow FC
Larne vs. Warrenpoint Town
MTK vs. Nitra
Dunfermline Athletic FC vs. Tranmere Rovers FC
Stranraer vs. Stirling Albion
Montrose vs. Cove Rangers
Arbroath vs. Huntly
Elgin City vs. Buckie Thistle
Fraserburgh vs. Peterhead
FK Mladá Boleslav vs. Sepsi
Kelty Hearts vs. Cowdenbeath
Hirnyk-Sport vs. Olimpik Donetsk
Inter Zaprešić vs. Persepolis
FC Chornomorets Odessa vs. Real Pharm
Scheveningen vs. ADO Den Haag
Botev Plovdiv vs. CSKA 1948 Sofia
Honvéd vs. Zlaté Moravce
Beroe vs. Ludogorets II
Diósgyőr vs. Partizán Bardejov
Rudar vs. Hajduk Split
Astra Ploiesti vs. Slaven Koprivnica
Warta Poznań vs. CFR 1907 Cluj
Dunav ot Ruse vs. Chernomorets Balchik
Krka vs. Istra 1961
Puskás vs. Proleter Novi Sad
Andrézieux vs. Saint Étienne
FC Blau Weiss Linz vs. Dynamo Ceské Budejovice
Etar VT vs. Botev Galabovo
Vojvodina vs. Zvijezda 09
Debrecen vs. Kisvárda
FC Lausanne Sport vs. FC Sion
FC Thun vs. FC Wil 1900
Lech Poznań vs. AEK Larnaca
Wisła Kraków vs. AS Monaco
SV Zulte Waregem vs. Sporting Club Lokeren
Auxerre vs. Chambly-Oise
Niort vs. Le Mans
Cholet vs. Le Havre
RFC Wetteren vs. KAA Gent
Sochaux vs. Nancy
Concarneau vs. Stade Brestois 29
Stade Nyonnais vs. Nicea
AS Eupen vs. Alemannia Aachen
Nantes vs. Servette FC Genewa
CSKA Moskva vs. FC København
SKN Sankt Pölten vs. 1. FC Slovácko
Les Herbiers vs. Tours FC
Ebreichsdorf vs. Hartberg
Krško vs. Voždovac
DZC '68 vs. De Graafschap
Orléans vs. Laval
Tondela vs. Oliveira Hospital
MTK vs. Csákvári TK
Meerssen vs. MVV
VOC vs. Sparta
Neuchâtel Xamax FC vs. Wolverhampton
Ginsheim vs. 1. FSV Mainz 05
VW Hamme vs. KV Mechelen
VV Emmen vs. Emmen
Celje vs. FC Vorskla Poltava
Belisia Bilzen vs. Lommel
Miedź Legnica vs. AEK Ateny
SC Heerenveen vs. Borussia Mönchengladbach II
PGE FKS Stal Mielec vs. Poprad
Wiener Neustadt vs. Mauerwerk
Atlético San Luis vs. Pumas UNAM
Argentinos Juniors vs. Godoy Cruz Antonio Tomba
CF Rayados de Monterrey vs. Santos
Napredak vs. Belasica
Olimpia Elbląg vs. KGHM Zagłębie Lubin
SKA Khabarovsk vs. Nizhny Novgorod
Dundee FC vs. Portimonense SC
Sportfreunde Lotte vs. Havelse
Esbjerg fB vs. AC Horsens
Energie Cottbus vs. AC Dukla Praga
FC Ingolstadt 04 vs. 1. FC Kaiserslautern
Eichstätt vs. TSV 1860 Monachium
Inverurie Loco Works vs. Peterhead
GKS Katowice vs. SK Sigma Olomuniec
FC Dynamo Kijów vs. FC Luzern
SV Meppen 1912 vs. Heracles
Saint Johnstone FC vs. Aberdeen FC
Wuppertaler SV Borussia vs. 1. FC Köln
FC Winterthur vs. West Ham United
Lokomotiv Plovdiv vs. Akademija Pandev
Brøndby IF vs. FC Sankt Pauli
Mordovia Saransk vs. Gaz Metan Medias
Shelbourne vs. Cliftonville
Heart of Midlothian FC vs. Partick Thistle FC
Hibernian FC vs. Blackburn Rovers
VfL Osnabrück vs. Antwerp FC
SpVgg Unterhaching vs. 1860 Rosenheim
KGHM Zagłębie Lubin vs. FC Dinamo Bukareszt
Darlington vs. Motherwell FC
Chemnitzer FC vs. SG Dynamo Dresden
Zagłębie Sosnowiec vs. FC Karpaty Lwów
SK Rapid Wiedeń vs. Krylya Sovetov
Ruch Chorzów vs. AS Monaco
Erlangen-Bruck vs. 1. FC Nürnberg
KRC Genk vs. Valenciennes
FC Augsburg vs. SC Austria Lustenau
Zenit vs. Dinamo Moskva
FC Lugano vs. AC Bellinzona
Armavir vs. Arsenal Tula II
Gnas vs. SK Sturm Graz
Aluminij vs. Persepolis
Nördlingen vs. VfR Aalen
Krško vs. Tuzla City
St. Jakob Rosental vs. Austria Klagenfurt
Arka Gdynia vs. KGHM Zagłębie Lubin
Pachuca CF vs. Club Tigres de la UANL
CA Monarcas Morelia vs. Club América
Club Necaxa vs. CD Chivas de Guadalajara
San Antonio vs. Club Santos Laguna
Minyor Pernik vs. Lokomotiv Plovdiv
Odense BK vs. Hvidovre IF
Krasnodar vs. Al-Ahly
Desna vs. Metalist 1925 Kharkiv
FC Lwów vs. Mykolaiv
Bytovia Bytów vs. Asteras Tripolis
FC Dynamo Kijów vs. Botoșani
Krasnodar II vs. Saturn Ramenskoye
Sepsi vs. FC Slovan Liberec
SV Wehen Wiesbaden vs. Pipinsried
FC Zürich vs. VfL Bochum
KFC Uerdingen 05 vs. 1.FK Pribram
FK Austria Wiedeń vs. Arsenal Tula
FC Zorya Luhansk vs. Čukarički
Bordeaux vs. MC Alger
FC Shakhtar Donieck vs. Vitesse
FC Steaua Bukareszt vs. PAOK Saloniki
GOES vs. ADO Den Haag
Cove Rangers vs. Falkirk FC
Arbroath vs. Dunfermline Athletic FC
Dynamo Ceské Budejovice vs. Táborsko
Amstetten vs. Rotherham United FC
MFK Karviná vs. Ružomberok
Sporting Braga II vs. Merelinense
Chertanovo vs. Kolomna
Khimki vs. Strogino
Avangard Kursk vs. Dinamo Bryansk
Jagiellonia Białystok vs. FC Dinamo Bukareszt
Podbrezová vs. CFR 1907 Cluj
AC Sparta Praga vs. Krylya Sovetov
Puszcza Niepołomice vs. SK Sigma Olomuniec
Næstved BK vs. BK Fremad Amager
Novi Pazar vs. Radnik Surdulica
SV Zulte Waregem vs. RKC Waalwijk
Nancy vs. Orléans
Wisła Płock vs. AEK Larnaca
Slaven Koprivnica vs. FC Vorskla Poltava
FC Wacker Innsbruck vs. FC Viktoria Plzen
Frýdek-Místek vs. Tychy
Istanbulspor AS vs. Mariupol'
FK Mladá Boleslav vs. Vasas
Vojvodina vs. Ural
Auxerre vs. Le Havre
AC Ajaccio vs. Pau
Sochaux vs. RC Strasbourg
ES Troyes AC vs. FC Metz
Lovech vs. Botev Vratsa
VfL Wolfsburg vs. Baunatal
Admira vs. Rubin Kazan
FC Zwolle vs. SV Meppen 1912
FC Basel vs. Wolverhampton
SAK Klagenfurt vs. Austria Klagenfurt
Schötz vs. SC Kriens
Rijeka vs. Spartak Moskva
Krems vs. SKN Sankt Pölten
Red Star vs. Le Mans
Toulouse vs. Villefranche
Sporting Braga vs. Leixões Matosinhos
Bischofswerdaer FV vs. AC Dukla Praga
Paços de Ferreira vs. SC Espinho
Neubrandenburg 04 vs. Hansa Rostock
Parndorf vs. Wiener Neustadt
ASWH vs. SBV Excelsior
Neusiedl vs. Floridsdorfer AC
Telstar vs. Lisse
Marítimo vs. Hull City
Faversham Town vs. Gillingham FC
York City FC vs. Barnsley FC
Benfica vs. Napredak
Guiseley vs. Bradford City AFC
Cheltenham Town FC vs. Bristol City FC
Peterborough United FC vs. Peterborough Sports
Darlington vs. Sunderland
Stenhousemuir vs. Hamilton Academicals FC
SC Farense vs. Dundee FC
Clachnacuddin vs. Ross County
Knockbreda vs. Ards
Spennymoor Town vs. Middlesbrough
Frickley Athletic vs. Doncaster Rovers FC
Alloa Athletic vs. Falkirk FC
Berwick Rangers vs. Saint Johnstone FC
Longford Town vs. Oxford United FC
Bromley vs. Gillingham FC
Woking vs. AFC Wimbledon
Bury FC vs. Huddersfield Town FC
Lincoln City FC vs. Norwich City FC
Atherton Collieries vs. Bolton Wanderers
Forfar Athletic vs. Formartine United
Buckie Thistle vs. Inverness Caledonian Thistle
Pogoń Szczecin vs. 1. FC Union Berlin
FC Wil 1900 vs. Al Nasr Riyadh
Real Salt Lake vs. Eintracht Frankfurt
CA San Martín de San Juan vs. Defensa y Justicia
Querétaro FC vs. Santos
Tyumen vs. Chelyabinsk
Oberlausitz Neugersdorf vs. Ústí nad Labem
GKS Katowice vs. Garbarnia Kraków
Ruch Chorzów vs. Odra Opole
Nacional Funchal vs. SCU Torreense
Shinnik vs. Tekstilshchik
Paks vs. Kaposvári Rákóczi
Tondela vs. Academica de Coimbra
Rio Ave FC Vila de Conde vs. Moreirense FC
Barcelos vs. Paços de Ferreira
Chojniczanka Chojnice vs. FC Dinamo Bukareszt
Sandecja Nowy Sącz vs. Puszcza Niepołomice
Perth vs. Perth Glory
Hebei FC vs. Schalke 04
Jiangsu FC vs. Southampton FC
CA Vélez Sársfield vs. Godoy Cruz Antonio Tomba
Olimpik Donetsk vs. Dnipro-1
Fakel vs. Khimik-Arsenal
Kisvárda vs. FC Volyn Lutsk
1.FK Pribram vs. Botoșani
Sonnenhof Großaspach vs. WSG Tirol
Dinamo Moskva vs. FK Jablonec nad Nisou 97
Korona Kielce vs. Górnik Łęczna
Sepsi vs. Zlaté Moravce
Yenisey vs. Olimp-Dolgoprudny
Zenit vs. Grasshopper Club Zürich
FC Chornomorets Odessa vs. Balkany Zorya
Diósgyőr vs. Poprad
Botev Plovdiv vs. Vitosha Bistritsa
FC Zorya Luhansk vs. Rudeš
FC Thun vs. Chiasso
Septemvri Sofia vs. Arda
Puskás vs. Aluminij
Slaven Koprivnica vs. Vereya
Lokomotive Leipzig vs. FSV Zwickau
FK Teplice vs. Litoměřicko
GKS Jastrzębie Zdrój vs. Kluczbork
FK Viktoria Zizkov vs. Slavoj Vyšehrad
Triglav vs. Fužinar
Javor vs. Gaz Metan Medias
Arminia Bielefeld vs. FC Baník Ostrava
Cherno more vs. Nesebar
1. FC Slovácko vs. Spartak Moskva
Beroe vs. Minyor Radnevo
UCD vs. Oxford United FC
Hamburger SV vs. CSKA Moskva
1. FC Magdeburg vs. VfB Lübeck
Union Saint-Gilloise vs. KV Mechelen
Sereď vs. Dubnica
Hapoel Haifa FC vs. KV Oostende
Lorient vs. Stade Brestois 29
Clermont Foot vs. Rodez
Krško vs. NŠ Drava
Prostějov vs. Loko Vltavín
Mačva Šabac vs. Belasica
Valenciennes vs. Charleroi Sporting Club
Vitória Guimarães II vs. Fafe
Olympique Marsylia vs. Béziers
FC Penafiel vs. OS Belenenses Lizbona
Grenoble vs. Gazélec Ajaccio
Academico Viseu FC vs. CD Feirense
Hartberg vs. Budafoki MTE
Oberachern vs. SV Darmstadt 98
Rio Ave FC Vila de Conde vs. SC Espinho
Nantes vs. Chênois
Nîmes Olympique vs. RC Lens
Dunkerque vs. Paris FC
Pinzgau Saalfelden vs. FC Sankt Pauli
Roda JC vs. Alemannia Aachen
Vitoria Guimaraes vs. UD Oliveirense
Dongen vs. Willem II
Purmersteijn vs. Volendam
Dornbirn vs. PAE APS Atromitos Ateny
Tondela vs. Anadia
Desportivo Aves vs. Arouca
Baltika vs. Rīgas FS
Nacional Funchal vs. Caldas
Newport County vs. Bristol City FC
Inverness Caledonian Thistle vs. Aberdeen FC
Queen of the South vs. Heart of Midlothian FC
Yeovil Town FC vs. Swansea City AFC
Vitoria Setubal vs. Napredak
Mladost Lučani vs. Concordia Chiajna
Pachuca CF vs. Club León
Tijuana vs. CA Monarcas Morelia
Rio Grande Valley vs. Club Santos Laguna
Tychy vs. FC Karpaty Lwów
Magpies Crusaders vs. Queensland Roar
Shinnik vs. Tekstilshchik
Tambov vs. Metallurg Lipetsk
Mariupol' vs. Esteghlal
Hebar 1918 vs. Septemvri Sofia
VfL Bochum vs. 1. FC Kaiserslautern
Norwich City FC vs. Crawley Town
Spartak Hulín vs. Tychy
CD Santa Clara vs. Ideal
Akhmat Grozny vs. Birmingham City
PAOK Saloniki vs. KAA Gent
MSV Duisburg vs. Borussia Dortmund II
TSV 1860 Monachium vs. Ufa
Helsingør vs. Crystal Palace FC
SK Sturm Graz vs. Krasnodar
Langenrohr vs. Austria Wien II
MSV 1919 Neuruppin vs. Hertha BSC Berlin
KFC Uerdingen 05 vs. 1. FSV Mainz 05
Seligenporten vs. 1. FC Nürnberg
Belisia Bilzen vs. Sint Truidense VV
Rolder Boys vs. Emmen
Lafnitz vs. Weiz
KSV Roeselare vs. KV Kortrijk
Silvolde vs. De Graafschap
Benfica II vs. Casa Pia
SC Farense vs. Millwall FC
Marítimo vs. Sheffield United FC
Almere City vs. Ajax Amateurs
Neuchâtel Xamax FC vs. Sporting CP
Dunfermline Athletic FC vs. Motherwell FC
1. FC Union Berlin vs. Stoke City
Zagłębie Sosnowiec vs. Piast Gliwice
Chojniczanka Chojnice vs. Stomil Olsztyn
Paraná vs. River Plate
CD Chivas de Guadalajara vs. Atlético Nacional
Metalist 1925 Kharkiv vs. Olimpik Donetsk
Miedź Legnica vs. Raków Częstochowa
KGHM Zagłębie Lubin vs. Chrobry Głogów
FC Basel vs. FC Aarau
ŁKS Łódź vs. GKS Bełchatów
Admira vs. Concordia Chiajna
HNK Gorica vs. Puskás
Silkeborg IF vs. Viborg FF
Bordeaux vs. Gazélec Ajaccio
AEK Ateny vs. AEK Larnaca
Dnipro-1 vs. Desna
SKRA Częstochowa vs. Raków Częstochowa
Hoffenheim vs. SpVgg Unterhaching
Wisła Kraków vs. CFR 1907 Cluj
Le Havre vs. Quevilly-Rouen Métropole
Lechia Gdańsk vs. Asteras Tripolis
Wisła Płock vs. Stomil Olsztyn
Lokomotiv Plovdiv vs. CSKA 1948 Sofia
Vitosha Bistritsa vs. Strumska slava
Piast Gliwice vs. SK Sigma Olomuniec
Olimpia Zambrów vs. Wigry Suwałki
Orenburg vs. Sepsi
Wolfsberger AC vs. Slaven Koprivnica
Dunav ot Ruse vs. Lokomotiv GO
Cholet vs. Guingamp
Wolfsberger AC vs. Inter Zaprešić
FC Salzburg vs. FC Utrecht
Rijeka vs. Luton Town FC
Hertha BSC Berlin vs. AC Dukla Praga
SV Mattersburg vs. SV Kapfenberg
Telfs vs. FC Dynamo Kijów
FC Metz vs. Auxerre
VfB Lübeck vs. Borussia M'gladbach
Nancy vs. ES Troyes AC
Berrichonne Châteauroux vs. Orléans
Arsenal Tula vs. Vitesse
Etar VT vs. Lovech
1.FK Pribram vs. Ufa
FC Zorya Luhansk vs. Hajduk Split
FC Steaua Bukareszt vs. Al Gharafa
Lupo-Martini vs. VfL Wolfsburg
1. FC Saarbrücken vs. AFC Tubize
HNK Gorica vs. Hanyang University
1.FK Pribram vs. Arminia Bielefeld
Groningen vs. SV Meppen 1912
Gaflenz vs. Vorwarts
VfR Aalen vs. VfB Stuttgart II
1. FSV Mainz 05 vs. Charleroi Sporting Club
Ramlingen / Ehlershausen vs. Hannover 96
SSV Reutlingen 05 vs. VfB Stuttgart
Niort vs. Les Herbiers
FC Sion vs. Olympique Lyon
Alverna vs. NEC
Cham vs. FC Aarau
Olympique Marsylia vs. Saint Étienne
VVV Venlo vs. Kedus Giorgis
MVV vs. SG Wattenscheid 09
Sporting Braga vs. Hull City
Mickleover vs. Burton Albion
Taff's Well vs. Cardiff City FC
Cork City vs. Burnley FC
Solothurn vs. SC Kriens
Wolfsberger AC vs. Lokomotiv Moskva
Lincoln City FC vs. Sheffield Wednesday FC
Kelty Hearts vs. Dunfermline Athletic FC
Staines Town vs. Queens Park Rangers FC
Alfreton Town vs. Morecambe FC
Newry City vs. Newington
Amstetten vs. Oedt
United of Manchester vs. FC Winterthur
Vitoria Setubal vs. Benfica
Győri ETO vs. Sereď
Botev Plovdiv vs. Tsarsko selo
Odra Opole vs. MFK Karviná
Soroksár SC vs. Slaven Koprivnica
GKS Katowice vs. Gwarek Tarnowskie Góry
Pardubice vs. Zápy
Ústí nad Orlicí vs. FC Hradec Králové
Varnsdorf vs. Oberlausitz Neugersdorf
FC Salzburg vs. Stade Rennes
Lokomotíva Košice vs. Zemplín Michalovce
FC Vysocina Jihlava vs. Vrchovina NM
Bytovia Bytów vs. Starogard Gdański
Garbarnia Kraków vs. GKS Jastrzębie Zdrój
Sandecja Nowy Sącz vs. Partizán Bardejov
Valašské Meziříčí vs. Tychy
Rapperswil-Jona vs. YF Juventus
Paços de Ferreira vs. OS Belenenses Lizbona
Paks vs. Dorogi
Chojniczanka Chojnice vs. Olimpia Grudziądz
Rio Ave FC Vila de Conde vs. GD Chaves
Vitoria Guimaraes vs. Tondela
UD Oliveirense vs. Felgueiras 1932
Boavista Porto vs. SC Espinho
Academico Viseu FC vs. Lusitano FCV
Cova Piedade vs. Mafra
Famalicão vs. AR São Martinho
HB Køge vs. BK Fremad Amager
PSV II vs. Darlington
Lyngby BK vs. Roskilde
Hvidovre IF vs. Nykøbing
FC Wacker Innsbruck vs. FC Ingolstadt 04
WSG Tirol vs. 1. FC Köln
Port Vale FC vs. Blackburn Rovers
Welling United vs. Charlton Athletic FC
Oxford City vs. Oxford United FC
Arminia Bielefeld vs. FK Jablonec nad Nisou 97
TOP Oss Amateurs vs. FC Dordrecht
SC Rot Weiss Oberhausen vs. VfL Osnabrück
Deinze vs. KV Mechelen
SV Wehen Wiesbaden vs. SSV Jahn Regensburg
FC Sankt Gallen 1879 vs. Brighton & Hove Albion FC
York City FC vs. Bradford City AFC
FC Zwolle vs. SBV Excelsior
Gimnasia y Esgrima La Plata vs. Godoy Cruz Antonio Tomba
SSV Ulm 1846 vs. Birmingham City
Gryf Słupsk vs. Lechia Gdańsk
FC Augsburg vs. Würzburger Kickers
FC Zürich vs. PAE APS Atromitos Ateny
Weiche Flensburg vs. Borussia M'gladbach
Korona Kielce vs. Zagłębie Sosnowiec
Bristol City FC vs. Shrewsbury Town FC
1. FC Magdeburg vs. Energie Cottbus
Desna vs. Sumy
FC Rot Weiss Erfurt vs. Hansa Rostock
Heracles vs. Emmen
Fulham vs. Reading FC
Estudiantes De La Plata vs. CA San Martín de San Juan
Loughgall vs. Warrenpoint Town
BSC Young Boys Berno vs. Wolverhampton
SG Dynamo Dresden vs. FSV Zwickau
Ballinamallard United vs. Institute
Mariupol' vs. FUS Rabat
FC Viktoria Plzen vs. FC Dynamo Kijów
AFC Wimbledon vs. Queens Park Rangers FC
AZ Alkmaar vs. Sporting Club Lokeren
Accrington Stanley FC vs. Huddersfield Town FC
Stevenage vs. Portsmouth
St Neots Town vs. Peterborough United FC
Tonbridge Angels vs. Gillingham FC
Celtic Glasgow FC vs. Standard de Liège
NAC vs. Sparta
AFC Telford United vs. Aston Villa
Kidderminster Harriers FC vs. Aston Villa
FC Halifax Town vs. Bolton Wanderers
Braintree Town vs. Ipswich Town FC
Fylde vs. Preston North End FC
Notts County FC vs. Derby County FC
Tranmere Rovers FC vs. Wigan Athletic
Salford City vs. Barnsley FC
Wycombe Wanderers FC vs. West Ham United
Margate vs. Gillingham FC
Hartlepool United FC vs. Sunderland
MTK vs. Senica
FC Zilina vs. Zlaté Moravce
Stade-Lausanne-Ouchy vs. Servette FC Genewa
Liefering vs. FC Sankt Pauli
Walsall FC vs. Stoke City
Szombathelyi Haladás vs. 1. FC Slovácko
FK Teplice vs. Baník Sokolov
Forfar Athletic vs. Heart of Midlothian FC
Lisburn Distillery vs. Ballymena United
PSNI vs. Dungannon Swifts
Ballyclare Comrades vs. Ards
Melksham Town vs. Bristol Rovers FC
Bangor vs. Linfield
H&W Welders vs. Glentoran
Rukh Vynnyky vs. FC Lwów
Debrecen vs. UTA Arad
1. FC Nürnberg vs. Hallescher FC
SC Rheindorf Altach vs. Grasshopper Club Zürich
FK Mladá Boleslav vs. FC Erzgebirge Aue
Wisła Kraków vs. Žilina
Sochaux vs. FC Luzern
LASK Linz vs. 1. FC Heidenheim 1846
AC Sparta Praga vs. KGHM Zagłębie Lubin
Beroe vs. Botev Galabovo
SC Cambuur Leeuwarden vs. Almere City
Vlašim vs. Loko Vltavín
Wiener Neustadt vs. Rotherham United FC
FC Thun vs. Stade Nyonnais
Mariupol' vs. Bechem United
SPAL vs. Tamai
FC Arsenal Kijów vs. Kolos Kovalivka
Caen vs. Concarneau
Skalica vs. SFC Opava
Stripfing vs. Floridsdorfer AC
Prostějov vs. Uničov
Aluminij vs. Dob
Napoli vs. Gozzano
RC Strasbourg vs. Dijon FCO
Laval vs. Lorient
Atlético Monzón vs. SD Huesca
Paris FC vs. US Boulogne
Ružomberok vs. Třinec
Nitra vs. Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Diósgyőr vs. Maccabi Netanya FC
Schwaz vs. Wacker Innsbruck II
Arouca vs. UD Oliveirense
Widzew Łódź vs. GKS Katowice
Nyíregyháza Spartacus vs. Kisvárda
Rostov vs. SK Slavia Praga
GD Estoril Praia vs. Nacional Funchal
Lille vs. Stade de Reims
SC Covilha vs. CD Santa Clara
Portimonense SC vs. Porto II
Rubin Kazan vs. Hajduk Split
Grenoble vs. Bourg-Péronnas
Lampo 1919 vs. Empoli
Monor vs. MTK
Lommel vs. Sint Truidense VV
Montpellier HSC vs. Clermont Foot
Cherno more vs. Pomorie
1. FC Brno vs. Vyškov
Debrecen vs. Vác
Stade Brestois 29 vs. Stade Briochin
Havelse vs. Hannover 96
Cercle Brugge KSV vs. AS Monaco
SV Zulte Waregem vs. KV Oostende
Toulouse vs. AC Ajaccio
SK Rapid Wiedeń vs. Hamburger SV
Nicea vs. Sporting CP
Radnik Surdulica vs. Dinamo Vranje
Hapoel Haifa FC vs. Club Brugge KV
FC Penafiel vs. Moreirense FC
Sanjoanense vs. Desportivo Aves
Thes Sport vs. Olympiakos Pireus
Puszcza Niepołomice vs. Cracovia
Podbeskidzie Bielsko Biała vs. Górnik Zabrze
KRC Genk vs. Excel Mouscron
SC Farense vs. Marítimo
AFC Bournemouth vs. Sevilla
K. Kontich vs. Beerschot
Betis Sevilla vs. Nottingham Forest FC
Varzim SC vs. Vitória Guimarães II
Krško vs. Petrolul 52
Leyton Orient FC vs. Benfica II
Świat
Arnold Clark Cup
A-Leagues All Stars Women
Olympics Intercontinental Play-offs Women
Puchar Świata kobiet
Olimpiada - Kobiety
Women's WC Qualification Intercontinental Play-offs
CONMEBOL/UEFA Women's Finalissima
Women's Pan American Games
CAC Women's Games
Towarzyskie (kobiety)
Puchar Algarve kobiet
Tournoi de France
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Four Nations Tournament
KAIF Trophy
Istria Women's Cup
Kubanskaya Vesna U19
Pinatar Cup
SheBelieves Cup
Sud Ladies Cup
Tournament of Nations
Torneio Internacional Feminino de Seleções
Bolivarian Games Women
Club Friendlies Women
Trofeo Ramon de Carranza
Turkish Women's Cup
Women's Friendship Tournament
The Women's Cup
Brasil Ladies Cup
Hybrid Friendlies Women
Mistrzostwa Świata kobiet U-20
FIFA U17 Women's World Cup
Youth Friendlies Women
U21 National Team Friendlies Women
U23 National Team Friendlies Women
U20 National Team Friendlies Women
U19 National Team Friendlies Women
U18 National Team Friendlies Women
U17 National Team Friendlies Women
U16 National Team Friendlies Women
U15 National Team Friendlies Women
Youth Club Friendlies Women
Other Competition Matches Women
Yongchuan Tournament
Aphrodite Cup
Women's International Champions Cup
ICC Futures Girls
INFO
FK Viktoria Zizkov
L
W
W
D
W
FT
3 - 2
Slavoj Vyšehrad
L
L
L
L
W
11/07/2018
Club Friendlies
KO
17:00
Stadion
Hřišti ve Zlatníkách (Zlatníky-Hodkovice)
Excitement Index
FK Viktoria Zizkov spotkań
Rozgrywki:
Wszystkie
Tipsport Liga
2. Liga
Puchar CMFS
Club Friendlies
Pokaż:
Wszystkie
Dom
Wyjazd
« Poprzednie
Następne »
Data
Rozgrywki
Wynik
Gospodarze
Bramka/Czas
Goście
22/03/24
CLF
FK Viktoria Zizkov
4 - 1
FC Vysocina Jihlava
31/03/24
2.L
FK Viktoria Zizkov
2 - 2
Sigma Olomouc II
Zobacz wydarzenia
05/04/24
2.L
Vlašim
0 - 1
FK Viktoria Zizkov
Zobacz wydarzenia
14/04/24
2.L
FK Viktoria Zizkov
3 - 2
Hanácká
Zobacz wydarzenia
17/04/24
2.L
Táborsko
5 - 0
FK Viktoria Zizkov
Zobacz wydarzenia
21/04/24
2.L
FK Viktoria Zizkov
10 : 15
Chrudim
28/04/24
2.L
Sparta Praha II
10 : 30
FK Viktoria Zizkov
05/05/24
2.L
FK Viktoria Zizkov
10 : 15
Vyškov
08/05/24
2.L
1. FC Brno
18 : 00
FK Viktoria Zizkov
12/05/24
2.L
FK Viktoria Zizkov
10 : 15
Varnsdorf
Slavoj Vyšehrad spotkań
Rozgrywki:
Wszystkie
Pokaż:
Wszystkie
Dom
Wyjazd
« Poprzednie
Następne »
Data
Rozgrywki
Wynik
Gospodarze
Bramka/Czas
Goście
21/05/22
3.L
Písek
Odwoł.
Slavoj Vyšehrad
28/05/22
3.L
Slavoj Vyšehrad
Odwoł.
Slavia Praha II
04/06/22
3.L
Rakovník
Odwoł.
Slavoj Vyšehrad
11/06/22
3.L
Slavoj Vyšehrad
Odwoł.
Admira Praha
18/06/22
3.L
Loko Vltavín
Odwoł.
Slavoj Vyšehrad
Tipsport Liga tabela
#
Drużyna
RS
RB
P
1
FC Bohemians P…
3
+13
7
2
Pardubice
3
+9
7
3
Vlašim
3
-9
3
4
FK Viktoria Zizkov
3
-13
0
Copyright ©2024 Perform Group. All rights reserved.
Data provided by Opta Sports. Articles provided by OMNISPORT.