Bahasa - Indonesia
Chinese (simplified)
Deutsch
English - Australia
English - Canada
English - Ghana
English - International
English - Ireland
English - Kenya
English - Malaysia
English - Nigeria
English - Nordics
English - Singapore
English - South Africa
English - United Kingdom
English - United States
Español - Español
Español - LATAM
Français
Greek
Italiano
Japanese
Korean
Nederlands
Polski
Português
Brazil
Româna
Thai
Türkçe
Русский
العربية
Women Soccerway
mężczyźni
Women Soccerway
mężczyźni
Terminarz
Rozgrywki
Drużyny
Zawodnicy
Points
Rozgrywki
Drużyny
Zawodnicy
Points
PL Rozgrywki
Ekstraliga Kobiet
I Liga Kobiet
II Liga Kobiet
Puchar Polski Kobiet
Women's Play-offs 1/2
Ligi krajowe
Albania
Anglia
Arabia Saudyjska
Argentyna
Australia
Austria
Belgia
Białoruś
Bośnia i Hercegowina
Brazylia
Bułgaria
Chińskie Tajpej
Chorwacja
Cypr
Czarnogóra
Czechy
Dania
Ekwador
Estonia
Finlandia
Francja
Grecja
Gruzja
Hiszpania
Holandia
Indie
Irlandia
Irlandia Północna
Islandia
Izrael
Japonia
Kazachstan
Kolumbia
Korea Południowa
Kosowo
Litwa
Luksemburg
Macedonia
Malta
Maroko
Meksyk
Mołdawia
Niemcy
Norwegia
Nowa Zelandia
Panama
Paragwaj
Polska
Portugalia
Rosja
Rumunia
Serbia
Serbia i Czarnogóra
Stany Zjednoczone
Szkocja
Szwajcaria
Szwecja
Słowacja
Słowenia
Tajlandia
Turcja
Ukraina
Urugwaj
Uzbekistan
Walia
Węgry
Wietnam
Wyspy Owcze
Włochy
Łotwa
Klubowe międzynarodowe
CAF Women's Champions League
Concacaf W Champions Cup
NWSL x Liga MXF Summer Cup
Copa Libertadores Femenina
AFC Women's Club Championship
Puchar UEFA Kobiet
Baltic Women's League
United by Women's Football
BeNe Women's Super Cup
All-Island Cup
A-Leagues All Stars Women
Olympics Intercontinental Play-offs Women
KAIF Trophy
Club Friendlies Women
Turkish Women's Cup
Women's Friendship Tournament
The Women's Cup
Brasil Ladies Cup
Hybrid Friendlies Women
Youth Club Friendlies Women
Women's International Champions Cup
Reprezentacje
Afrykańska Liga Mistrzów / Eliminacje Mistrzostw Świata Afryka
Africa Women Cup of Nations Qualification
Women's Olympic Qualifying CAF
CECAFA Women's Senior Challenge Cup
COSAFA Women's Cup
COSAFA Women's U20 Cup
UNIFFAC Women's Tournament
UNAF Women's Tournament
African Games Women
U20 Women's World Cup Qualification Africa
U17 Women's World Cup Qualification Africa
Kwalifikacje do Mistrzostw Świata Kobiet CONCACAF
Concacaf W Gold Cup
Concacaf W Gold Cup Qualification
CA Women's Games
CFU Women's Challenge Series
CONCACAF Women's U20
Concacaf Women's U20 Qualification
CONCACAF Women's U17
Concacaf Women's U17 Qualification
Kwalifikacje Olimpijskie Kobiet CONCACAF
Women's Caribbean Cup
Women's Caribbean Cup Qualification
Eliminacje Mistrzostw Świata kobiet - Ameryka Południowa
South American Women's Games
CONMEBOL U20 Femenino
CONMEBOL U17 Femenino
Puchar Azji/ Kwalifikacje do Mistrzostw Świata
Women's Asian Cup Qualification
Women's Olympic Qualifying Asia
Igrzyska azjatyckie kobiet
Southeast Asian Games Women
EAFF E-1 Football Championship Women
EAFF Football Championship Women Qualification
AFF Women's Championship
SAFF Women's Championship
CAFA Women's Championship
WAFF Women's Championship
AFC U20 Women's Asian Cup
AFC U20 Women's Asian Cup Qualification
AFC U19 Women's Championship
AFC U19 Women's Championship Qualification
AFC U17 Women's Asian Cup
AFC U17 Women's Asian Cup Qualification
AFC U16 Women's Championship
AFC U16 Women's Championship Qualification
AFF U15 Women's Championship
Women's East Asian Games
Mistrzostwa Europy Kobiet
UEFA Women's Championship Qualification
Eliminacje Mistrzostw Świata kobiet - Europa
UEFA Women's Nations League
Women's Olympic Qualifying UEFA Play-off
UEFA U19 Championship Women
UEFA U19 Championship Women Qualification
UEFA U17 Championship Women
UEFA U17 Championship Women Qualification
Baltic Women's Cup
Eliminacje Mistrzostw Świata kobiet - Oceania
Women's Pacific Games
Women's Olympic Qualifying OFC
OFC U20 Women's Championship
OFC U19 Women's Championship
Arnold Clark Cup
Puchar Świata kobiet
Olimpiada - Kobiety
Women's WC Qualification Intercontinental Play-offs
CONMEBOL/UEFA Women's Finalissima
Women's Pan American Games
CAC Women's Games
Towarzyskie (kobiety)
Puchar Algarve kobiet
Tournoi de France
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Four Nations Tournament
Istria Women's Cup
Pinatar Cup
SheBelieves Cup
Sud Ladies Cup
Tournament of Nations
Torneio Internacional Feminino de Seleções
Bolivarian Games Women
Mistrzostwa Świata kobiet U-20
FIFA U17 Women's World Cup
U21 National Team Friendlies Women
Youth Friendlies Women
U23 National Team Friendlies Women
U20 National Team Friendlies Women
U19 National Team Friendlies Women
U18 National Team Friendlies Women
U17 National Team Friendlies Women
U16 National Team Friendlies Women
U15 National Team Friendlies Women
Aphrodite Cup
Yongchuan Tournament
Union Vöcklamarkt vs. SV Ried
1 - 4
Podsumowanie
H2H Comparison
Stadion
Dunav ot Ruse vs. Pohang Steelers
Oleksandria vs. Botev Plovdiv
MTK vs. Podbrezová
Septemvri Sofia vs. Zira
Miedź Legnica vs. Neftçi
Rad Beograd vs. Bežanija
Wisła Kraków vs. Optik Rathenow
Unión La Calera vs. Coquimbo Unido
Deportes Iquique vs. Melipilla
V-Varen Nagasaki vs. JEF United
FC Shakhtar Donieck vs. Qarabağ
Ústí nad Labem vs. Loko Vltavín
FC Hradec Králové vs. Dobrovice
Viktoria Plzeň II vs. Baník Sokolov
SK Sturm Graz vs. DAC 1904
Podbeskidzie Bielsko Biała vs. Tychy
Dynamo Ceské Budejovice vs. 1.FK Pribram
Písek vs. Vlašim
ŁKS Łódź vs. GKS Bełchatów
Celje vs. Beltinci
Hvidovre IF vs. Akademisk Boldklub
Rudar vs. NŠ Drava
Slavia vs. Sputnik
Astoria Walldorf vs. Neckarsulmer SU
Mezőkövesd vs. Lokomotíva Košice
Paks vs. Budaörs
Raków Częstochowa vs. GKS Jastrzębie Zdrój
Warta Poznań vs. Mieszko Gniezno
Garbarnia Kraków vs. Puszcza Niepołomice
Roskilde vs. BK Frem 1886
FC Schaffhausen vs. Balingen
Wisła Kraków vs. PGE FKS Stal Mielec
Sandecja Nowy Sącz vs. Tatran Prešov
Stomil Olsztyn vs. Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Bruk-Bet Termalica Nieciecza vs. Olimpia Elbląg
Næstved BK vs. Boldklubben af 1893
GAIS vs. Halmstad
AC Sparta Praga vs. FC Dynamo Kijów
Zemplín Michalovce vs. Kisvárda
Rapperswil-Jona vs. Red Star Zürich
Völkermarkt vs. Austria Klagenfurt
Hertha BSC Berlin II vs. Lichtenberg
Debrecen vs. Luceafărul Oradea
Hannover 96 II vs. Viktoria Köln
Kauno Žalgiris vs. Chrobry Głogów
Altglienicke vs. Neustrelitz
Sollentuna vs. Frej
Shamrock Rovers vs. Longford Town
Torpedo vs. Ruh Brest
Zlaté Moravce vs. Inter Bratislava
HJK vs. Hammarby
Monheim vs. Bonner SC
St. Pauli II vs. Dassendorf
SV Babelsberg 03 vs. Tennis Borussia Berlin
Strausberg vs. BFC Dynamo
Śląsk Wrocław vs. Pohang Steelers
BSC Young Boys Berno vs. FC Wil 1900
KGHM Zagłębie Lubin vs. AC Horsens
Bytovia Bytów vs. Chojniczanka Chojnice
BK Fremad Amager vs. HB Køge
Degerfors vs. Forward
Mjällby vs. Landskrona
Värnamo vs. Trelleborg
Helsingborg vs. Helsingør
Häcken vs. Sarpsborg 08
Jerv vs. Vindbjart
Riga vs. Krylya Sovetov
Wismut Gera vs. Lokomotive Leipzig
Norrby vs. Utsikten
Unterföhring vs. Buchbach
Pipinsried vs. Schwaben Augsburg
Mezőkövesd vs. Soroksár SC
Spartak Subotica vs. Nyíregyháza Spartacus
PGE FKS Stal Mielec vs. Rozwój Katowice
Shkupi vs. MTK
AFC Eskilstuna vs. Syrianska
Slavia Sofia vs. Pyunik
Maritsa Plovdiv vs. Vitosha Bistritsa
Miedź Legnica vs. Vardar Skopje
Traiskirchen vs. Amstetten
FK Teplice vs. Górnik Zabrze
Spartak Trnava vs. Vasas
Göppinger SV vs. Hoffenheim II
Kickers Offenbach vs. Buchonia Flieden
1. FC Union Berlin vs. FC Basel
Zalaegerszeg vs. MFK Karviná
Mjøndalen vs. Fredrikstad
Hertha Wiesbach vs. Homberg
Västerås SK vs. Dalkurd
Varberg vs. Falkenberg
FC Sankt Gallen 1879 vs. SC Rheindorf Altach
Orijent 1919 vs. Osijek
Nitra vs. Vác
Gorica vs. Dob
Debrecen vs. Kazincbarcika
Hartberg vs. Lafnitz
Olimpija vs. HNK Gorica
Chemie Leipzig vs. ZFC Meuselwitz
Hennef 05 vs. Kaan-Marienborn
Sogndal vs. Florø
Sonthofen vs. Illertissen
SC Rot Weiss Oberhausen vs. Meinerzhagen
FC Schalke 04 II vs. Wiedenbrück
Fredericia vs. Ringkøbing
SKN Sankt Pölten vs. SV Ried
1. FC Schweinfurt 05 vs. TSV Großbardorf 1923
Kolding vs. Weiche Flensburg
Fortuna Düsseldorf II vs. Bergisch Gladbach
Alemannia Aachen vs. Roda JC Res.
Röchling Völklingen vs. FK Pirmasens
Fola Esch vs. SV 07 Elversberg
FC Luzern vs. Chiasso
Beroe vs. Neftçi
Vaduz vs. Wacker Innsbruck II
Admira II vs. Wiener Neustadt
FC Thun vs. SC Kriens
FC Schaffhausen vs. Yverdon Sport FC
Piast Gliwice vs. FC Bohemians Praha 1905
Servette FC Genewa vs. Stade Nyonnais
Sligo Rovers vs. Galway United
SV Viktoria Aschaffenburg vs. 1. FSV Mainz 05 II
SC Verl 1924 vs. Spexard
Radnički Niš vs. Podbrezová
FC Lugano vs. FC Wacker Innsbruck
Mura vs. Radomlje
Oleksandria vs. Botev Vratsa
Lech Poznań vs. SK Sturm Graz
Ingolstadt II vs. Garching
Desna vs. Prishtina
Union Nettetal vs. Straelen
Bryne vs. Brodd
Liefering vs. Wolfsberger AC
MTK vs. Qəbələ
BSC Young Boys Berno vs. FC Lausanne Sport
Cracovia vs. Akhmat Grozny
Shamrock Rovers vs. Cobh Ramblers
Dalian Pro vs. AC Sparta Praga
Beijing Chengfeng vs. AC Sparta Praga
TuS Marienborn vs. FSV Frankfurt
Tambov vs. Zira
IFK Göteborg vs. Odd
New York RB vs. Elfsborg
DAC 1904 vs. Lech Poznań
FC Zorya Luhansk vs. Voždovac
Universidad Concepción vs. Universitario
Houston Dynamo vs. Rio Grande Valley
Barcelona vs. Alianza Lima
Tegevajaro Miyazaki vs. Kashima Antlers
Machida Zelvia vs. Tokyo
Zweigen Kanazawa vs. Tokushima Vortis
Tokyo vs. V-Varen Nagasaki
Dinamo Vranje vs. 1. FC Slovácko
Jagiellonia Białystok vs. FC Slovan Liberec
Radnik Surdulica vs. Botev Plovdiv
Mordovia Saransk vs. Volga Ulyanovsk
Rudeš vs. Aluminij
Nykøbing vs. HIK
TSV 1860 Monachium II vs. Buchbach
Havelse vs. Borussia Hildesheim
Hamburger SV II vs. Holstein Kiel II
Gomel vs. Lokomotiv Gomel
Biolog vs. Sibir
Astana vs. FC København
KGHM Zagłębie Lubin vs. SK Sigma Olomuniec
FC Vorskla Poltava vs. Mladost Lučani
Wisła Płock vs. Henan
TSV Steinbach vs. Chemnitzer FC
Khimki vs. Sereď
Astra Ploiesti vs. FCV Farul Constanţa
Sibir vs. Druzhba
FC Winterthur vs. YF Juventus
Randers FC vs. 1. FC Slovácko
Maribor vs. Bad Radkersburg
FC Zürich vs. Flora
FC Karpaty Lwów vs. Ružomberok
FC Zilina vs. Nizhny Novgorod
Waterford vs. Limerick
Rot Weiss Ahlen vs. Wiedenbrück
Tromsø vs. Rubin Kazan
Etar VT vs. Wisła Kraków
Vojvodina vs. FC Zorya Luhansk
SKA Khabarovsk vs. Fakel
Čukarički vs. Tyumen
FC Baník Ostrava vs. FC Lwów
Shanghai Shenhua vs. Mons Calpe
Cobreloa vs. Universidad de Chile
LASK Linz vs. Yanbian Funde
Rotor Volgograd vs. Baltika
FC Slovan Liberec vs. Partizan
Dunav ot Ruse vs. Shinnik
Hobro vs. SK Sigma Olomuniec
Randers FC vs. Široki Brijeg
Lokomotiv Plovdiv vs. Dinamo Tbilisi
Olimpik Donetsk vs. Rabotnički
Pakhtakor vs. Brøndby IF
Napredak vs. Iberia 1999
Cherno more vs. Vardar Skopje
Anzhi vs. Biolog
FC Chornomorets Odessa vs. Ahal
Oleksandria vs. Arka Gdynia
Mariupol' vs. Trenčín
Lechia Gdańsk vs. Odense BK
Fakel vs. Yenisey Krasnoyarsk U21
LASK Linz vs. Tianjin Jinmen Tiger
Orenburg vs. Shkendija
FC Karpaty Lwów vs. Taraz
Ranheim vs. Östersunds FK
FC Viktoria Plzen vs. CSKA Sofia
Vojvodina vs. FC Arsenal Kijów
Slutsk vs. UAS Zhitkovichi
Crvena Zvezda vs. Wacker Nordhausen
Vojvodina vs. SV Werder Brema II
Rostov vs. Zenit
Vegalta Sendai vs. V-Varen Nagasaki
Columbus Crew vs. Vissel Kobe
Oita Trinita vs. Kagoshima
Torpedo BelAZ vs. BFC Daugavpils
Aalborg BK vs. Śląsk Wrocław
Isloch vs. Neman Grodno
Vítkovice vs. Poprad
Brommapojkarna vs. Ventspils
FC Cartagena vs. Juniors OÖ
Luch Minsk vs. Krumkachy
Vålerenga vs. Ullensaker / Kisa
AaB Res. vs. SV Waldhof Mannheim 07
SK Sturm Graz vs. AC Horsens
Avangard Kursk vs. Radnički Niš
Spartak Trnava vs. FC Arsenal Kijów
Dundalk vs. LASK Linz
Zemun vs. Vorwarts
SK Rapid Wiedeń vs. Odense BK
O'Higgins vs. Santiago Morning
Hartberg vs. SV Kapfenberg
FK Mladá Boleslav vs. FC Hradec Králové
DAC 1904 vs. Esbjerg fB
Rudar vs. Triglav
BATE vs. Suwon Bluewings
Arda vs. Spartak Moskva II
Spartak Subotica vs. Akzhayik
Riga vs. Guangzhou
Beijing Chengfeng vs. Krasnodar
Houston Dynamo vs. Rio Grande Valley
CSKA Moskva vs. FC Nordsjælland
Minnesota United vs. Tucson
Lafnitz vs. Admira
Spartak Moskva vs. Lokomotiv Moskva
Austria Wien II vs. Mauerwerk
Eintracht Stadtallendorf vs. KSV Hessen Kassel
Röchling Völklingen vs. FC 08 Homburg Saar
Wegberg-Beeck vs. Alemannia Aachen
Brage vs. Kvarnsveden
ASV 13 vs. Horn
SV Wallern vs. FC Blau Weiss Linz
Meerbusch vs. Borussia Mönchengladbach II
1. FC Köln II vs. Hilden
Hennef 05 vs. Herkenrath
Bohemians vs. Longford Town
Dinamo Brest vs. FC København
Slavia Sofia vs. Ružomberok
Gamba Osaka vs. Tokyo Verdy
Sagan Tosu vs. JEF United
Vitosha Bistritsa vs. Shakhtyor Soligorsk
FK Teplice vs. Rīgas FS
Gorodeya vs. Ruh Brest
Levski Sofia vs. Wisła Płock
Tychy vs. Puszcza Niepołomice
Bruk-Bet Termalica Nieciecza vs. Stal Rzeszów
Shakhtyor Soligorsk vs. 1. FC Slovácko
Lori vs. Armavir
Liptovský Mikuláš vs. Zemplín Michalovce
Chojniczanka Chojnice vs. Sandecja Nowy Sącz
FC Midtjylland vs. Astana
GKS Katowice vs. Frýdek-Místek
Kuban Krasnodar vs. Ararat
SønderjyskE vs. FC Zilina
Slavia Sofia vs. Universitatea Cluj
Septemvri Sofia vs. Ružomberok
Torpedo vs. Lokomotiv Gomel
Botev Vratsa vs. Sereď
FK Austria Wiedeń vs. Crvena Zvezda
SC Rheindorf Altach vs. WSG Tirol
VfR Wormatia 08 Worms vs. 1. FC Kaiserslautern II
Radnik Surdulica vs. Yenisey
TSV Steinbach vs. Wuppertaler SV Borussia
FC Karpaty Lwów vs. Jagiellonia Białystok
Mladost Lučani vs. Desna
FC Zorya Luhansk vs. Proleter Novi Sad
Zlaté Moravce vs. Petržalka
Podbrezová vs. Vardar Skopje
Ufa vs. Henan
Aluminij vs. Varaždin
Rubin Kazan vs. Slovan Bratislava
Cherno more vs. Oleksandria
1. FC Slovácko vs. Alashkert
Istra 1961 vs. Triglav
Etar VT vs. Chemnitzer FC
Al Jazira vs. Dinamo Brest
Tambov vs. Rad Beograd
Nizhny Novgorod vs. Rabotnički
Altglienicke vs. SC Freiburg II
Rozwój Katowice vs. GKS Jastrzębie Zdrój
Voždovac vs. Lech Poznań
Górnik Zabrze vs. Čukarički
KGHM Zagłębie Lubin vs. Beroe
Napredak vs. Akademija Pandev
Varnsdorf vs. Oberlausitz Neugersdorf
Örebro vs. FC København
Krasnodar II vs. Malaga CF II
Chrobry Głogów vs. Górnik Polkowice
Falkenberg vs. Mjällby
Bałtyk Gdynia vs. Sandecja Nowy Sącz
Třinec vs. Havířov
FC Schalke 04 II vs. SG Wattenscheid 09
Shandong Taishan vs. Meizhou Hakka
Bischofswerdaer FV vs. Chemie Leipzig
ZFC Meuselwitz vs. Wismut Gera
Union Vöcklamarkt vs. SV Ried
Bayern Alzenau vs. Kickers Offenbach
Schermbeck vs. SC Rot Weiss Oberhausen
Astoria Walldorf vs. CfR Pforzheim
Sporting KC vs. Tucson
VFC Plauen vs. Lokomotive Leipzig
Hammer SpVg vs. Kaan-Marienborn
Floridsdorfer AC vs. Neusiedl
Philadelphia Union vs. New York RB
Trenčín vs. Mariupol'
Krasnodar II vs. SC Freiburg II
FC Arsenal Kijów vs. Zemun
Górnik Zabrze vs. Omonia Nicosia
Montréal vs. Cincinnati
Alianza Lima vs. Barcelona
Emelec vs. Sporting Cristal
Tokushima Vortis vs. Tochigi
Hobro vs. FC Shakhtar Donieck
SKA Khabarovsk vs. Miedź Legnica
Isloch vs. Torpedo BelAZ
Arka Gdynia vs. Makedonija GjP
Chertanovo vs. Celje
New England vs. Shanghai Shenhua
Dynamo Ceské Budejovice vs. Slovan Velvary
Trenčín vs. Široki Brijeg
Neman Grodno vs. BFC Daugavpils
Botev Plovdiv vs. FC Slovan Liberec
Dunav ot Ruse vs. Khimki
Olimpik Donetsk vs. Prishtina
Senica vs. Mladost Doboj Kakanj
FC Lwów vs. Zemun
Jagiellonia Białystok vs. Dinamo Moskva
Miedź Legnica vs. FC Chornomorets Odessa
Cracovia vs. Partizan
Lech Poznań vs. FC Shakhtar Donieck
Mladost Lučani vs. Arsenal Tula
Odd vs. Raufoss
VfB Stuttgart II vs. VfL Wolfsburg II
Arka Gdynia vs. Shakhter Karagandy
Chertanovo vs. TSC
Rapid Wien II vs. Wiener Neustadt
1. FC Saarbrücken vs. Dinamo Vranje
KGHM Zagłębie Lubin vs. Vojvodina
Kongsvinger vs. Elverum
Kristiansund vs. Djurgården
Norrköping vs. Elfsborg
Orenburg vs. FC Baník Ostrava
CSKA Sofia vs. AC Sparta Praga
Mura vs. NŠ Drava
1. FC Saarbrücken vs. Fredericia
Haugesund vs. Nest-Sotra
Holstebro vs. Thisted
Bodø / Glimt vs. Mjølner
Västerås SK vs. AFC Eskilstuna
Memmingen vs. SC Austria Lustenau
ASC Dortmund vs. Wiedenbrück
Fakel vs. Slavia Sofia
Ludogorets vs. Viktoria Köln
Maribor vs. Domžale
FC Midtjylland vs. Henan
Kashima Antlers vs. Omiya Ardija
Los Angeles vs. Vissel Kobe
Mito Hollyhock vs. Ryūkyū
Dinamo Stavropol vs. Biolog
Akhmat Grozny vs. Borac Banja Luka
Lechia Gdańsk vs. Viktoria Köln
Sochi vs. Ararat
Raków Częstochowa vs. Znicz Pruszków
FK Jablonec nad Nisou 97 vs. Hebei FC
Honka vs. KTP
SK Rapid Wiedeń vs. AC Horsens
Randers FC vs. SK Sturm Graz
ROW Rybnik vs. Odra Opole
SKN Sankt Pölten vs. Shkendija
Palanga vs. Jelgava
GKS Katowice vs. Podbeskidzie Bielsko Biała
Lokomotiv Plovdiv vs. Belasica
SK Sigma Olomuniec vs. Shonan Bellmare
Guangzhou vs. Dinamo Brest
Shinnik vs. Zhetysu
Spartak Subotica vs. Dinamo Tbilisi
Cracovia vs. Vojvodina
New England vs. Östersunds FK
MFK Karviná vs. Tychy
Radnički Niš vs. Spartak Trnava
Spartak Moskva II vs. Irtysh
FC Viktoria Plzen vs. New England
Bačka Palanka vs. FC Arsenal Kijów
Dundalk vs. Brommapojkarna
Strømsgodset vs. Grorud
Ludogorets vs. Akhmat Grozny
Vitosha Bistritsa vs. Fakel
Halmstad vs. Lyngby BK
Oleksandria vs. Pyunik
Horn vs. Komárno
Sogndal vs. Hødd
Proleter Novi Sad vs. Cracovia
FC Blau Weiss Linz vs. Schalding-Heining
Aalesund vs. Brattvåg
Oedt vs. Amstetten
Viking vs. Sola
Sandnes Ulf vs. Vidar
SV Kapfenberg vs. Weiz
Öster vs. Jönköpings Södra
Austria Klagenfurt vs. Kalsdorf
SF Baumberg vs. Kaan-Marienborn
Alemannia Aachen vs. SSVg Velbert
Shelbourne vs. St Patrick's Athletic
Cracovia vs. Ružomberok
Stomil Olsztyn vs. Wigry Suwałki
Avangard Kursk vs. Sereď
Spartak Subotica vs. FC Karpaty Lwów
Aktobe vs. Dinamo Minsk
Curicó Unido vs. Deportes Antofagasta
Gamba Osaka vs. JEF United
Gamba Osaka vs. Ryūkyū
Sagan Tosu vs. Tokyo Verdy
Torpedo BelAZ vs. Neman Grodno
Vítkovice vs. Liptovský Mikuláš
Odra Opole vs. Ślęza Wrocław
Tyumen vs. Rīgas FS
Minsk vs. Torpedo
Pardubice vs. Uničov
AaB Res. vs. Vejgaard
Varnsdorf vs. FK Viktoria Zizkov
Vlašim vs. SK Benešov
Hvidovre IF vs. Næstved BK
Táborsko vs. 1.FK Pribram
Budissa Bautzen vs. Bischofswerdaer FV
FC Vysocina Jihlava vs. 1. FC Brno
Isloch vs. BFC Daugavpils
Garbarnia Kraków vs. Resovia Rzeszów
SpVgg Bayreuth vs. Erlangen-Bruck
Lafnitz vs. Grazer AK
Wisła Płock vs. Widzew Łódź
Bytovia Bytów vs. Olimpia Grudziądz
Chrobry Głogów vs. Warta Poznań
Bruk-Bet Termalica Nieciecza vs. Siarka Tarnobrzeg
Örgryte vs. Falkenberg
Koper vs. Triglav
1. FC Slovácko vs. Shonan Bellmare
Wigry Suwałki vs. Kauno Žalgiris
Gomel vs. Belshina
Slavia vs. Slutsk
Germania Halberstadt vs. Askania Bernburg
FC Hradec Králové vs. Litoměřicko
Elche CF vs. Zenit
IF Fram vs. Sandefjord
Shamrock Rovers vs. Cabinteely
Zlaté Moravce vs. Slovan Duslo Šaľa
Jerv vs. Notodden
Ullensaker / Kisa vs. Skeid
HamKam vs. Strømmen
Wisła Kraków vs. Žilina
Voždovac vs. SønderjyskE
St. Pauli II vs. Sasel
BFC Dynamo vs. Luckenwalde
Eilenburg vs. Lokomotive Leipzig
Korona Kielce vs. Puszcza Niepołomice
Brage vs. Karlstad BK
BK Fremad Amager vs. Helsingør
Degerfors vs. Sandviken
Norrby vs. GAIS
Värnamo vs. Kalmar
Chemik Bydgoszcz vs. Chojniczanka Chojnice
Levski Sofia vs. Ural
DAC 1904 vs. Csikszereda
BAK 07 vs. Lichtenberg
KFUM vs. Fredrikstad
Avangard Kursk vs. 1. FC Slovácko
Unterföhring vs. Pipinsried
Tambov vs. Arda
FC Vysocina Jihlava vs. Ždírec nad Doubravou
Luch Minsk vs. Panevėžys
Union Sandersdorf vs. ZFC Meuselwitz
Tennis Borussia Berlin vs. TSV Steinbach
Podbrezová vs. Daejeon Hana Citizen
Viborg FF vs. Vendsyssel
FC Vorskla Poltava vs. Radnik Surdulica
Hamburger SV II vs. Hertha BSC Berlin II
Hertha Zehlendorf vs. Union Fürstenwalde
Brøndby IF vs. Pogoń Szczecin
Vitebsk vs. Proleter Novi Sad
SV Babelsberg 03 vs. Luckenwalde
Zemplín Michalovce vs. Dukla Banská Bystrica
AC Dukla Praga vs. FC Bohemians Praha 1905
Tromsø vs. Slovan Bratislava
Lillestrøm vs. Ljungskile
Anif vs. WSG Tirol
VfR Wormatia 08 Worms vs. Astoria Walldorf
Waldgirmes vs. Eintracht Stadtallendorf
FK Pirmasens vs. Sandhausen II
Barockstadt Fulda-Lehn. vs. FSV Frankfurt
Viktoria Köln vs. TSV Steinbach
Aalborg BK vs. Vejle BK
FC Zorya Luhansk vs. Piast Gliwice
Varberg vs. Tvååker
Nitra vs. Šamorín
Auerbach vs. Chemie Leipzig
SC Verl 1924 vs. Brünninghausen
Illertissen vs. Schwaben Augsburg
SpVgg Greuther Furth II vs. 1. FSV Mainz 05 II
Borussia Mönchengladbach II vs. Hammer SpVg
Schwarz-Weiß Rehden vs. Rödinghausen
FC Midtjylland vs. Shanghai Port
Abtswind vs. 1. FC Schweinfurt 05
Drogheda United vs. Finn Harps
Bryne vs. Vard
SV Waldhof Mannheim 07 vs. Wuppertaler SV Borussia
Beroe vs. Mačva Šabac
VfB Oldenburg 1897 vs. Fortuna Düsseldorf II
FC Zilina vs. Rubin Kazan
SV Viktoria Aschaffenburg vs. Kickers Offenbach
Aluminij vs. Beltinci
1860 Rosenheim vs. Garching
FK Mladá Boleslav vs. Benátky nad Jizerou
Odense BK vs. Helsingborg
GIF Sundsvall vs. Inter Turku
Oleksandria vs. Vardar Skopje
Ludogorets vs. Crvena Zvezda
Botev Plovdiv vs. Krylya Sovetov
Rudar vs. Gorica
Napredak vs. FC Karpaty Lwów
Rotor Volgograd vs. HB Køge
Krško vs. Dob
VfR Wormatia 08 Worms vs. Wuppertaler SV Borussia
Schonnebeck vs. Rot Weiss Essen
Levanger vs. Steinkjer
Athlone Town vs. Sligo Rovers
Cobh Ramblers vs. Wexford
Podbrezová vs. Dinamo Minsk
Dinamo Minsk vs. Ružomberok
Cork City vs. Longford Town
Triglav vs. Javor
Ventspils vs. LASK Linz
Waterford vs. Bray Wanderers
FC Dynamo Kijów vs. CSKA Sofia
Čukarički vs. Ural
Hessen Dreieich vs. Bayern Alzenau
Colorado Rapids vs. Cincinnati
New York RB vs. Orlando City
CSKA Moskva vs. Sarpsborg 08
Rad Beograd vs. Esbjerg fB
DC United vs. Philadelphia Union II
Prostějov vs. Frýdek-Místek
Metta vs. Paide
Seattle Sounders vs. Atlanta United
Phoenix Rising vs. Minnesota United
Las Vegas Lights vs. Toronto
Świat
Arnold Clark Cup
A-Leagues All Stars Women
Olympics Intercontinental Play-offs Women
Puchar Świata kobiet
Olimpiada - Kobiety
Women's WC Qualification Intercontinental Play-offs
CONMEBOL/UEFA Women's Finalissima
Women's Pan American Games
CAC Women's Games
Towarzyskie (kobiety)
Puchar Algarve kobiet
Tournoi de France
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Four Nations Tournament
KAIF Trophy
Istria Women's Cup
Kubanskaya Vesna U19
Pinatar Cup
SheBelieves Cup
Sud Ladies Cup
Tournament of Nations
Torneio Internacional Feminino de Seleções
Bolivarian Games Women
Club Friendlies Women
Trofeo Ramon de Carranza
Turkish Women's Cup
Women's Friendship Tournament
The Women's Cup
Brasil Ladies Cup
Hybrid Friendlies Women
Mistrzostwa Świata kobiet U-20
FIFA U17 Women's World Cup
Youth Friendlies Women
U21 National Team Friendlies Women
U23 National Team Friendlies Women
U20 National Team Friendlies Women
U19 National Team Friendlies Women
U18 National Team Friendlies Women
U17 National Team Friendlies Women
U16 National Team Friendlies Women
U15 National Team Friendlies Women
Youth Club Friendlies Women
Other Competition Matches Women
Yongchuan Tournament
Aphrodite Cup
Women's International Champions Cup
ICC Futures Girls
INFO
Union Vöcklamarkt
W
D
W
L
L
FT
1 - 4
SV Ried
W
W
W
L
W
30/01/2019
Club Friendlies
KO
19:00
Stadion
Sportzentrum Union Volksbank Vöcklamarkt (Vöcklamarkt)
Excitement Index
Union Vöcklamarkt spotkań
Rozgrywki:
Wszystkie
Liga regionalna
Pokaż:
Wszystkie
Dom
Wyjazd
« Poprzednie
Następne »
Data
Rozgrywki
Wynik
Gospodarze
Bramka/Czas
Goście
22/03/24
LIR
Union Vöcklamarkt
0 - 1
Weiz
Zobacz wydarzenia
29/03/24
LIR
LASK II
3 - 0
Union Vöcklamarkt
Zobacz wydarzenia
05/04/24
LIR
Union Vöcklamarkt
3 - 1
Wallern / Marienkirchen
Zobacz wydarzenia
12/04/24
LIR
Gleisdorf 09
2 - 2
Union Vöcklamarkt
Zobacz wydarzenia
19/04/24
LIR
Union Vöcklamarkt
2 - 1
Bad Gleichenberg
Zobacz wydarzenia
26/04/24
LIR
Vorwarts
19 : 00
Union Vöcklamarkt
03/05/24
LIR
Union Vöcklamarkt
19 : 00
Voitsberg
11/05/24
LIR
Wolfsberger AC II
15 : 30
Union Vöcklamarkt
17/05/24
LIR
Union Vöcklamarkt
19 : 00
ASK Klagenfurt
24/05/24
LIR
Ried II
19 : 00
Union Vöcklamarkt
SV Ried spotkań
Rozgrywki:
Wszystkie
1. Liga
Puchar ÖFB Stiegl
Club Friendlies
Pokaż:
Wszystkie
Dom
Wyjazd
« Poprzednie
Następne »
Data
Rozgrywki
Wynik
Gospodarze
Bramka/Czas
Goście
21/03/24
CLF
Stripfing
1 - 6
SV Ried
29/03/24
1.L
SV Ried
0 - 1
Grazer AK
Zobacz wydarzenia
05/04/24
1.L
SV Kapfenberg
1 - 3
SV Ried
Zobacz wydarzenia
13/04/24
1.L
SV Ried
5 - 0
Schwarz-Weiß Bregenz
Zobacz wydarzenia
19/04/24
1.L
Horn
0 - 2
SV Ried
Zobacz wydarzenia
26/04/24
1.L
SV Ried
18 : 10
Amstetten
05/05/24
1.L
First Vienna
10 : 30
SV Ried
10/05/24
1.L
SKN Sankt Pölten
20 : 30
SV Ried
17/05/24
1.L
SV Ried
18 : 10
Sturm Graz II
20/05/24
1.L
Lafnitz
16 : 00
SV Ried
Liga regionalna tabela
#
Drużyna
RS
RB
P
10
Weiz
22
-6
30
11
Deutschlandsbe…
23
+1
27
12
Union Vöcklamarkt
23
-18
27
13
Allerheiligen
23
-15
27
14
Ried II
23
-22
23
1. Liga tabela
#
Drużyna
RS
RB
P
1
Grazer AK
24
+21
55
2
SV Ried
24
+33
44
3
Leoben
24
+15
41
4
Floridsdorfer AC
24
+11
40
5
Admira
24
+12
40
Copyright ©2024 Perform Group. All rights reserved.
Data provided by Opta Sports. Articles provided by OMNISPORT.