Bahasa - Indonesia
Chinese (simplified)
Deutsch
English - Australia
English - Canada
English - Ghana
English - International
English - Ireland
English - Kenya
English - Malaysia
English - Nigeria
English - Nordics
English - Singapore
English - South Africa
English - United Kingdom
English - United States
Español - Español
Español - LATAM
Français
Greek
Italiano
Japanese
Korean
Nederlands
Polski
Português
Brazil
Româna
Thai
Türkçe
Русский
العربية
Women Soccerway
mężczyźni
Women Soccerway
mężczyźni
Terminarz
Rozgrywki
Drużyny
Zawodnicy
Rozgrywki
Drużyny
Zawodnicy
PL Rozgrywki
Ekstraliga Kobiet
I Liga Kobiet
II Liga Kobiet
Puchar Polski Kobiet
Women's Play-offs 1/2
Ligi krajowe
Albania
Anglia
Arabia Saudyjska
Argentyna
Australia
Austria
Belgia
Białoruś
Bośnia i Hercegowina
Brazylia
Bułgaria
Chińskie Tajpej
Chorwacja
Cypr
Czarnogóra
Czechy
Dania
Ekwador
Estonia
Finlandia
Francja
Grecja
Gruzja
Hiszpania
Holandia
Indie
Irlandia
Irlandia Północna
Islandia
Izrael
Japonia
Kazachstan
Kolumbia
Korea Południowa
Kosowo
Litwa
Luksemburg
Macedonia
Malta
Maroko
Meksyk
Mołdawia
Niemcy
Norwegia
Nowa Zelandia
Panama
Paragwaj
Polska
Portugalia
Rosja
Rumunia
Serbia
Serbia i Czarnogóra
Stany Zjednoczone
Szkocja
Szwajcaria
Szwecja
Słowacja
Słowenia
Tajlandia
Turcja
Ukraina
Urugwaj
Uzbekistan
Walia
Węgry
Wietnam
Wyspy Owcze
Włochy
Łotwa
Klubowe międzynarodowe
CAF Women's Champions League
Concacaf W Champions Cup
NWSL x Liga MXF Summer Cup
Copa Libertadores Femenina
AFC Women's Club Championship
Puchar UEFA Kobiet
Baltic Women's League
United by Women's Football
BeNe Women's Super Cup
All-Island Cup
A-Leagues All Stars Women
Olympics Intercontinental Play-offs Women
KAIF Trophy
Club Friendlies Women
Turkish Women's Cup
Women's Friendship Tournament
The Women's Cup
Brasil Ladies Cup
Hybrid Friendlies Women
Youth Club Friendlies Women
Women's International Champions Cup
Reprezentacje
Afrykańska Liga Mistrzów / Eliminacje Mistrzostw Świata Afryka
Africa Women Cup of Nations Qualification
Women's Olympic Qualifying CAF
CECAFA Women's Senior Challenge Cup
COSAFA Women's Cup
COSAFA Women's U20 Cup
UNIFFAC Women's Tournament
UNAF Women's Tournament
African Games Women
U20 Women's World Cup Qualification Africa
U17 Women's World Cup Qualification Africa
Kwalifikacje do Mistrzostw Świata Kobiet CONCACAF
Concacaf W Gold Cup
Concacaf W Gold Cup Qualification
CA Women's Games
CFU Women's Challenge Series
CONCACAF Women's U20
Concacaf Women's U20 Qualification
CONCACAF Women's U17
Concacaf Women's U17 Qualification
Kwalifikacje Olimpijskie Kobiet CONCACAF
Women's Caribbean Cup
Women's Caribbean Cup Qualification
Eliminacje Mistrzostw Świata kobiet - Ameryka Południowa
South American Women's Games
CONMEBOL U20 Femenino
CONMEBOL U17 Femenino
Puchar Azji/ Kwalifikacje do Mistrzostw Świata
Women's Asian Cup Qualification
Women's Olympic Qualifying Asia
Igrzyska azjatyckie kobiet
Southeast Asian Games Women
EAFF E-1 Football Championship Women
AFF Women's Championship
SAFF Women's Championship
CAFA Women's Championship
WAFF Women's Championship
AFC U20 Women's Asian Cup
AFC U20 Women's Asian Cup Qualification
AFC U19 Women's Championship
AFC U19 Women's Championship Qualification
AFC U17 Women's Asian Cup
AFC U17 Women's Asian Cup Qualification
AFC U16 Women's Championship
AFC U16 Women's Championship Qualification
AFF U15 Women's Championship
Women's East Asian Games
Mistrzostwa Europy Kobiet
UEFA Women's Championship Qualification
Eliminacje Mistrzostw Świata kobiet - Europa
UEFA Women's Nations League
Women's Olympic Qualifying UEFA Play-off
UEFA U19 Championship Women
UEFA U19 Championship Women Qualification
UEFA U17 Championship Women
UEFA U17 Championship Women Qualification
Baltic Women's Cup
Eliminacje Mistrzostw Świata kobiet - Oceania
Women's Pacific Games
Women's Olympic Qualifying OFC
OFC U20 Women's Championship
OFC U19 Women's Championship
Arnold Clark Cup
Puchar Świata kobiet
Olimpiada - Kobiety
Women's WC Qualification Intercontinental Play-offs
CONMEBOL/UEFA Women's Finalissima
Women's Pan American Games
CAC Women's Games
Towarzyskie (kobiety)
Puchar Algarve kobiet
Tournoi de France
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Four Nations Tournament
Istria Women's Cup
Pinatar Cup
SheBelieves Cup
Sud Ladies Cup
Tournament of Nations
Torneio Internacional Feminino de Seleções
Bolivarian Games Women
Mistrzostwa Świata kobiet U-20
FIFA U17 Women's World Cup
U21 National Team Friendlies Women
Youth Friendlies Women
U23 National Team Friendlies Women
U20 National Team Friendlies Women
U19 National Team Friendlies Women
U18 National Team Friendlies Women
U17 National Team Friendlies Women
U16 National Team Friendlies Women
U15 National Team Friendlies Women
Aphrodite Cup
Yongchuan Tournament
Ter Leede vs. Be Quick '28
Podsumowanie
H2H Comparison
Stadion
Ter Leede vs. Be Quick '28
SSS vs. Woezik
Eindhoven vs. Rijnvogels
Eldenia vs. Saestum
DTS Ede vs. SteDoCo
RVVH vs. Wartburgia
Holandia
Hoofdklasse Kobiet
2019/2020
Eredivisie Kobiet
Hoofdklasse Kobiet
Hoofdklasse Women
Pierwsza Liga Kobiet
KNVB Beker Kobiet
Eredivisie Cup
Super Cup Women
Women's Play-offs 2/3
Women's Play-offs 3/4
H2H Comparison
Club
National
Albania
Anglia
Arabia Saudyjska
Argentyna
Australia
Austria
Belgia
Białoruś
Bośnia i Hercegowina
Brazylia
Bułgaria
Chińskie Tajpej
Chorwacja
Cypr
Czarnogóra
Czechy
Dania
Ekwador
Estonia
Finlandia
Francja
Grecja
Gruzja
Hiszpania
Holandia
Indie
Irlandia Północna
Irlandia
Islandia
Izrael
Japonia
Kazachstan
Kolumbia
Korea Południowa
Kosowo
Litwa
Luksemburg
Macedonia
Malta
Maroko
Meksyk
Mołdawia
Niemcy
Norwegia
Nowa Zelandia
Panama
Paragwaj
Polska
Portugalia
Rosja
Rumunia
Serbia
Stany Zjednoczone
Szkocja
Szwajcaria
Szwecja
Słowacja
Słowenia
Tajlandia
Turcja
Ukraina
Urugwaj
Walia
Wietnam
Wyspy Owcze
Węgry
Włochy
Łotwa
Eredivisie Kobiet
Hoofdklasse Kobiet
Hoofdklasse Women
Pierwsza Liga Kobiet
KNVB Beker Kobiet
Eredivisie Cup
Super Cup Women
Women's Play-offs 2/3
Women's Play-offs 3/4
ACV
Bekkerveld
Berkel
DSS
DTS Ede
Eindhoven
Eldenia
Oranje Nassau
Rijnvogels
Saestum
Ter Leede
Wartburgia
Albania
Anglia
Arabia Saudyjska
Argentyna
Australia
Austria
Belgia
Białoruś
Bośnia i Hercegowina
Brazylia
Bułgaria
Chińskie Tajpej
Chorwacja
Cypr
Czarnogóra
Czechy
Dania
Ekwador
Estonia
Finlandia
Francja
Grecja
Gruzja
Hiszpania
Holandia
Indie
Irlandia Północna
Irlandia
Islandia
Izrael
Japonia
Kazachstan
Kolumbia
Korea Południowa
Kosowo
Litwa
Luksemburg
Macedonia
Malta
Maroko
Meksyk
Mołdawia
Niemcy
Norwegia
Nowa Zelandia
Panama
Paragwaj
Polska
Portugalia
Rosja
Rumunia
Serbia
Stany Zjednoczone
Szkocja
Szwajcaria
Szwecja
Słowacja
Słowenia
Tajlandia
Turcja
Ukraina
Urugwaj
Walia
Wietnam
Wyspy Owcze
Węgry
Włochy
Łotwa
Eredivisie Kobiet
Hoofdklasse Kobiet
Hoofdklasse Women
Pierwsza Liga Kobiet
KNVB Beker Kobiet
Eredivisie Cup
Super Cup Women
Women's Play-offs 2/3
Women's Play-offs 3/4
Barendrecht
Bavel
Be Quick '28
Berghuizen
Berkum
DSE
De Tukkers
Eindhoven II
FSG
Jodan Boys
Klarenbeek
Orion
RKSV Nuenen
Reiger Boys
SSS
Saestum II
Someren
Sparta Rotterdam
Sporting '70
Stiens
Ter Leede II
Trekvogels
UDI '19
Victoria Boys
Ter Leede
Be Quick '28
Head 2 Head
Spotkania
« Poprzednie
Następne »
Data
Rozgrywki
Gospodarze
Bramka/Czas
Goście
20/05/23
HOK
Be Quick '28
3 - 8
Ter Leede
10/12/22
HOK
Ter Leede
8 - 1
Be Quick '28
28/05/22
HOK
Ter Leede
3 - 2
Be Quick '28
27/11/21
HOK
Be Quick '28
5 - 3
Ter Leede
30/01/21
HOK
Ter Leede
Odwoł.
Be Quick '28
24/10/20
HOK
Be Quick '28
Odwoł.
Ter Leede
23/05/20
HOK
Ter Leede
Odwoł.
Be Quick '28
23/11/19
HOK
Be Quick '28
0 - 2
Ter Leede
Tabele
Ter Leede
Be Quick '28
Suma
Dom
Wyjazd
Suma
Dom
Wyjazd
Rozegranych spotkań
24
11
13
24
13
11
Zwycięstwa
15
8
7
7
4
3
Remisy
2
0
2
2
2
0
Porażki
7
3
4
15
7
8
Bramki Zdobyte
72
32
40
34
23
11
Bramki Stracone
34
11
23
72
40
32
Punkty
47
24
23
23
14
9
Forma
Ter Leede
Pokaż:
Wszystkie
Dom
Wyjazd
« Poprzednie
Następne »
Data
Rozgrywki
Wynik
Gospodarze
Bramka/Czas
13:15
06/04
HOK
Wartburgia
A
13 : 15
15:45
30/03
HOK
Eindhoven
A
15 : 45
FT
23/03
HOK
ACV
H
4 - 1
FT
16/03
HOK
DTS Ede
A
2 - 1
14:00
02/03
HOK
Bekkerveld
H
Odwoł.
FT
24/02
HOK
Berkel
A
1 - 2
FT
03/02
HOK
DSS
H
1 - 2
FT
20/01
KBK
Saestum II
H
2 - 3
Be Quick '28
Pokaż:
Wszystkie
Dom
Wyjazd
« Poprzednie
Następne »
Data
Rozgrywki
Wynik
Gospodarze
Bramka/Czas
17:15
13/04
HOW
Sparta Rotterdam
A
17 : 15
14:30
06/04
HOW
Barendrecht
H
14 : 30
14:30
20/04
HOW
SSS
H
Odwoł.
FT
23/03
HOW
Ter Leede II
A
0 - 1
FT
16/03
HOW
Jodan Boys
H
0 - 1
FT
02/03
HOW
Saestum II
A
2 - 2
FT
24/02
HOW
Berkum
H
1 - 0
FT
10/02
HOW
Stiens
H
6 - 0
Zawodnik
Hoofdklasse Kobiet - 2023/2024
KNVB Beker Kobiet - 2023/2024
Hoofdklasse Women - 2023/2024
KNVB Beker Kobiet - 2023/2024
Women's Play-offs 2/3 - 2022/2023
Drużyna
Hoofdklasse Kobiet - 2023/2024
KNVB Beker Kobiet - 2023/2024
Hoofdklasse Women - 2023/2024
KNVB Beker Kobiet - 2023/2024
Women's Play-offs 2/3 - 2022/2023
Statystyki ogólne
Ter Leede
Be Quick '28
Suma
Dom
Wyjazd
Suma
Dom
Wyjazd
Ranking
9
Rozegranych spotkań
14
8
6
0
0
0
Zwycięstwa
3
2
1
0
0
0
Remisy
3
2
1
0
0
0
Porażki
8
4
4
0
0
0
Bramki Zdobyte
21
14
7
0
0
0
Bramki Stracone
26
13
13
0
0
0
Punkty
12
8
4
0
0
0
Czyste konto
2
2
0
0
0
0
Średnia goli na mecz
1.5
1.75
1.17
0
0
0
Średnia straconych goli na mecz
1.86
1.62
2.17
0
0
0
Średni czas strzelenia pierwszego gola
-
-
-
-
-
-
Średni czas stracenia pierwszego gola
-
-
-
-
-
-
Failed to score
2
1
1
0
0
0
największe zwycięstwo
4 - 0
4 - 0
2 - 1
-
-
-
największa porażka
2 - 5
2 - 5
1 - 4
-
-
-
Trophies
Ter Leede
Be Quick '28
Hoofdklasse Kobiet
5
0
KNVB Beker Kobiet
1
0
Stadiony
Ter Leede
Be Quick '28
Nazwisko
Sportpark De Roodemolen
Sportpark Be Quick '28 veld 1
Pojemność
3000
3000
Avg
Skład
Ter Leede
Be Quick '28
Średni wiek kadry
-
10.6
Youngest
-
19 (
C. Kok
)
Oldest
-
0 (
L. Kremer
)
Players under 21
-
11
Foreign players
-
-
Non-EU players
-
-
Hoofdklasse Kobiet tabela
#
Drużyna
RS
RB
P
1
Saestum
14
+42
34
2
Eindhoven
14
+16
34
3
DTS Ede
14
+25
31
4
RVVH
14
+6
22
5
Ter Leede
14
-2
19
6
Eldenia
14
-12
17
7
Wartburgia
14
+0
15
8
Be Quick '28
12
-8
14
9
Woezik
13
-26
8
10
SSS
13
-19
7
11
Rijnvogels
12
-22
6
12
SteDoCo
0
+0
0
Copyright ©2024 Perform Group. All rights reserved.
Data provided by Opta Sports. Articles provided by OMNISPORT.