Dzień | Gospodarze | Bramka/Czas | Goście | |
---|---|---|---|---|
środa | ||||
FT
|
Pelister | 0 - 3 | Shkendija | Zobacz wydarzenia |
Dzień | Gospodarze | Bramka/Czas | Goście | ||
---|---|---|---|---|---|
środa | |||||
FT
|
Shkendija | 1 - 1 | Renova | Zobacz wydarzenia | |
środa | |||||
FT
|
Renova | 0 - 2 | Shkendija | Zobacz wydarzenia | |
Przewaga | Renova | 1 - 3 | Shkendija | ||
środa | |||||
FT
|
Pelister | 2 - 1 | Akademija Pandev | Zobacz wydarzenia | |
środa | |||||
FT
|
Akademija Pandev | 2 - 1 | Pelister | Zobacz wydarzenia | |
Przewaga | Akademija Pandev | 3 - 3 | Pelister |
Dzień | Gospodarze | Bramka/Czas | Goście | ||
---|---|---|---|---|---|
środa | |||||
FT
|
Teteks | 0 - 2 | Akademija Pandev | Zobacz wydarzenia | |
środa | |||||
FT
|
Akademija Pandev | 4 - 1 | Teteks | Zobacz wydarzenia | |
Przewaga | Akademija Pandev | 6 - 1 | Teteks | ||
środa | |||||
FT
|
Renova | 2 - 0 | Skopje | Zobacz wydarzenia | |
środa | |||||
FT
|
Skopje | 1 - 2 | Renova | Zobacz wydarzenia | |
Przewaga | Skopje | 1 - 4 | Renova | ||
środa | |||||
FT
|
Pelister | 5 - 2 | Pobeda | Zobacz wydarzenia | |
środa | |||||
FT
|
Pobeda | 2 - 2 | Pelister | Zobacz wydarzenia | |
Przewaga | Pobeda | 4 - 7 | Pelister | ||
środa | |||||
FT
|
Vardar Skopje | 1 - 1 | Shkendija | Zobacz wydarzenia | |
środa | |||||
FT
|
Shkendija | 4 - 0 | Vardar Skopje | Zobacz wydarzenia | |
Przewaga | Shkendija | 5 - 1 | Vardar Skopje |
Dzień | Gospodarze | Bramka/Czas | Goście | ||
---|---|---|---|---|---|
środa | |||||
FT
|
Kozhuf Gevgelija | 2 - 2 | Teteks | ||
wtorek | |||||
FT
|
Teteks | 3 - 2 | Kozhuf Gevgelija | ||
Przewaga | Teteks | 5 - 4 | Kozhuf Gevgelija | ||
środa | |||||
FT
|
Renova | 3 - 2 | Struga | ||
środa | |||||
FT
|
Struga | 2 - 2 | Renova | ||
Przewaga | Struga | 4 - 5 | Renova | ||
środa | |||||
FT
|
Rabotnički | 1 - 1 | Shkendija | ||
środa | |||||
FT
|
Shkendija | 1 - 1 | Rabotnički | ||
Przewaga | Shkendija | 2 - 2 | Rabotnički | ||
środa | |||||
FT
|
Bregalnica Štip | 2 - 3 | Pobeda | ||
środa | |||||
FT
|
Pobeda | 5 - 1 | Bregalnica Štip | ||
Przewaga | Pobeda | 8 - 3 | Bregalnica Štip | ||
środa | |||||
FT
|
Pelister | 4 - 2 | Borec Veles | ||
środa | |||||
FT
|
Borec Veles | 1 - 3 | Pelister | ||
Przewaga | Borec Veles | 3 - 7 | Pelister | ||
środa | |||||
FT
|
Skopje | 3 - 0 | Gorno Lisiče | ||
środa | |||||
FT
|
Gorno Lisiče | 0 - 3 | Skopje | ||
Przewaga | Gorno Lisiče | 0 - 6 | Skopje | ||
środa | |||||
FT
|
Sileks | 1 - 0 | Akademija Pandev | ||
środa | |||||
FT
|
Akademija Pandev | 5 - 0 | Sileks | ||
Przewaga | Akademija Pandev | 5 - 1 | Sileks | ||
czwartek | |||||
FT
|
Vardar Skopje | 1 - 1 | Shkupi | ||
niedziela | |||||
FT
|
Shkupi | 0 - 2 | Vardar Skopje | ||
Przewaga | Shkupi | 1 - 3 | Vardar Skopje |