Bahasa - Indonesia
Chinese (simplified)
Deutsch
English - Australia
English - Canada
English - Ghana
English - International
English - Ireland
English - Kenya
English - Malaysia
English - Nigeria
English - Nordics
English - Singapore
English - South Africa
English - United Kingdom
English - United States
Español - Español
Español - LATAM
Français
Greek
Italiano
Japanese
Korean
Nederlands
Polski
Português
Brazil
Româna
Thai
Türkçe
Русский
العربية
Women Soccerway
mężczyźni
Women Soccerway
mężczyźni
Terminarz
Rozgrywki
Drużyny
Zawodnicy
Rozgrywki
Drużyny
Zawodnicy
PL Rozgrywki
Ekstraliga Kobiet
I Liga Kobiet
II Liga Kobiet
Puchar Polski Kobiet
Women's Play-offs 1/2
Ligi krajowe
Albania
Anglia
Arabia Saudyjska
Argentyna
Australia
Austria
Belgia
Białoruś
Bośnia i Hercegowina
Brazylia
Bułgaria
Chińskie Tajpej
Chorwacja
Cypr
Czarnogóra
Czechy
Dania
Ekwador
Estonia
Finlandia
Francja
Grecja
Gruzja
Hiszpania
Holandia
Indie
Irlandia
Irlandia Północna
Islandia
Izrael
Japonia
Kazachstan
Kolumbia
Korea Południowa
Kosowo
Litwa
Luksemburg
Macedonia
Malta
Maroko
Meksyk
Mołdawia
Niemcy
Norwegia
Nowa Zelandia
Panama
Paragwaj
Polska
Portugalia
Rosja
Rumunia
Serbia
Serbia i Czarnogóra
Stany Zjednoczone
Szkocja
Szwajcaria
Szwecja
Słowacja
Słowenia
Tajlandia
Turcja
Ukraina
Urugwaj
Uzbekistan
Walia
Węgry
Wietnam
Wyspy Owcze
Włochy
Łotwa
Klubowe międzynarodowe
CAF Women's Champions League
Concacaf W Champions Cup
NWSL x Liga MXF Summer Cup
Copa Libertadores Femenina
AFC Women's Club Championship
Puchar UEFA Kobiet
Baltic Women's League
United by Women's Football
BeNe Women's Super Cup
All-Island Cup
A-Leagues All Stars Women
Olympics Intercontinental Play-offs Women
KAIF Trophy
Club Friendlies Women
Turkish Women's Cup
Women's Friendship Tournament
The Women's Cup
Brasil Ladies Cup
Hybrid Friendlies Women
Youth Club Friendlies Women
Women's International Champions Cup
Reprezentacje
Afrykańska Liga Mistrzów / Eliminacje Mistrzostw Świata Afryka
Africa Women Cup of Nations Qualification
Women's Olympic Qualifying CAF
CECAFA Women's Senior Challenge Cup
COSAFA Women's Cup
COSAFA Women's U20 Cup
UNIFFAC Women's Tournament
UNAF Women's Tournament
African Games Women
U20 Women's World Cup Qualification Africa
U17 Women's World Cup Qualification Africa
Kwalifikacje do Mistrzostw Świata Kobiet CONCACAF
Concacaf W Gold Cup
Concacaf W Gold Cup Qualification
CA Women's Games
CFU Women's Challenge Series
CONCACAF Women's U20
Concacaf Women's U20 Qualification
CONCACAF Women's U17
Concacaf Women's U17 Qualification
Kwalifikacje Olimpijskie Kobiet CONCACAF
Women's Caribbean Cup
Women's Caribbean Cup Qualification
Eliminacje Mistrzostw Świata kobiet - Ameryka Południowa
South American Women's Games
CONMEBOL U20 Femenino
CONMEBOL U17 Femenino
Puchar Azji/ Kwalifikacje do Mistrzostw Świata
Women's Asian Cup Qualification
Women's Olympic Qualifying Asia
Igrzyska azjatyckie kobiet
Southeast Asian Games Women
EAFF E-1 Football Championship Women
AFF Women's Championship
SAFF Women's Championship
CAFA Women's Championship
WAFF Women's Championship
AFC U20 Women's Asian Cup
AFC U20 Women's Asian Cup Qualification
AFC U19 Women's Championship
AFC U19 Women's Championship Qualification
AFC U17 Women's Asian Cup
AFC U17 Women's Asian Cup Qualification
AFC U16 Women's Championship
AFC U16 Women's Championship Qualification
AFF U15 Women's Championship
Women's East Asian Games
Mistrzostwa Europy Kobiet
UEFA Women's Championship Qualification
Eliminacje Mistrzostw Świata kobiet - Europa
UEFA Women's Nations League
Women's Olympic Qualifying UEFA Play-off
UEFA U19 Championship Women
UEFA U19 Championship Women Qualification
UEFA U17 Championship Women
UEFA U17 Championship Women Qualification
Baltic Women's Cup
Eliminacje Mistrzostw Świata kobiet - Oceania
Women's Pacific Games
Women's Olympic Qualifying OFC
OFC U20 Women's Championship
OFC U19 Women's Championship
Arnold Clark Cup
Puchar Świata kobiet
Olimpiada - Kobiety
Women's WC Qualification Intercontinental Play-offs
CONMEBOL/UEFA Women's Finalissima
Women's Pan American Games
CAC Women's Games
Towarzyskie (kobiety)
Puchar Algarve kobiet
Tournoi de France
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Four Nations Tournament
Istria Women's Cup
Pinatar Cup
SheBelieves Cup
Sud Ladies Cup
Tournament of Nations
Torneio Internacional Feminino de Seleções
Bolivarian Games Women
Mistrzostwa Świata kobiet U-20
FIFA U17 Women's World Cup
U21 National Team Friendlies Women
Youth Friendlies Women
U23 National Team Friendlies Women
U20 National Team Friendlies Women
U19 National Team Friendlies Women
U18 National Team Friendlies Women
U17 National Team Friendlies Women
U16 National Team Friendlies Women
U15 National Team Friendlies Women
Aphrodite Cup
Yongchuan Tournament
D. Poloz
Podsumowanie
Spotkania
Paszport
Imię
Dmitri
Nazwisko
Poloz
Narodowość
Rosja
Data urodzenia
12 lipca 1991
Wiek
32
Kraj urodzenia
Rosja
Miejsce urodzenia
Stavropol
Pozycja
Napastnik
Wzrost
183 cm
Waga
73 kg
Noga
Prawa
Kariera
Ligi krajowe
Puchary krajowe
Puchary
Reprezentacja
Sezon
Drużyna
Comp
2023/2024
Torpedo Moskva
1.D
684
14
7
7
7
12
0
0
0
0
2022/2023
Rostov
PRL
1661
25
20
5
17
5
8
4
0
0
2021/2022
Rostov
PRL
2005
27
24
3
12
6
14
1
0
0
2020/2021
Rostov
PRL
1640
26
18
8
15
8
6
3
0
0
2020/2021
Sochi
PRL
182
3
3
0
3
0
1
1
0
0
2019/2020
Sochi
PRL
1319
24
14
10
8
14
5
2
0
0
2018/2019
Rubin Kazan
PRL
1860
27
23
4
15
5
5
0
0
0
2017/2018
Zenit
PRL
810
19
10
9
9
20
1
1
0
0
2016/2017
Rostov
PRL
1883
26
22
4
13
5
7
1
0
0
2015/2016
Rostov
PRL
2132
30
27
3
21
3
7
2
0
0
2014/2015
Rostov
PRL
1237
20
14
6
7
16
4
0
0
0
2013/2014
Rostov
PRL
1128
27
11
16
7
17
1
1
0
0
2012/2013
Rostov
PRL
793
17
8
9
5
15
3
1
0
0
2011/2012
Rostov
PRL
343
7
4
3
3
6
0
1
0
0
2011/2012
Lokomotiv Moskva
PRL
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
Total
17677
292
205
87
142
134
62
18
0
0
Trophies
Ligi krajowe
Premier League
Runner-up
1x
2015/2016
Puchar
Zwycięzca
1x
2013/2014
Superpuchar
Runner-up
1x
2014/2015
Transfers & Loans
Per
From
To
Value
28/07/23
Rostov
Torpedo
Free
23/08/20
Sochi
Rostov
Free
04/07/19
Zenit
Sochi
€ 3M
26/07/18
Zenit
Rubin
Loan
01/07/17
Rostov
Zenit
Free
01/01/12
Lokomotiv M
Rostov
Free
Matches of D. Poloz
Wszystkie
Ligi krajowe
Puchary krajowe
Puchary
Reprezentacja
« Poprzednie
Następne »
Data
Rozgrywki
Gospodarze
Bramka/Czas
Goście
Events
18/03/24
1.D
SKA Khabarovsk
2 - 0
Torpedo Moskva
Zobacz wydarzenia
11/03/24
1.D
Torpedo Moskva
0 - 0
Tyumen
02/03/24
1.D
Yenisey
1 - 0
Torpedo Moskva
Zobacz wydarzenia
27/11/23
1.D
Dynamo Makhachkala
0 - 2
Torpedo Moskva
Zobacz wydarzenia
20/11/23
1.D
Torpedo Moskva
1 - 1
Rodina Moskva
Zobacz wydarzenia
12/11/23
1.D
Neftekhimik
0 - 0
Torpedo Moskva
06/11/23
1.D
Torpedo Moskva
0 - 3
Volgar Astrakhan
Zobacz wydarzenia
28/10/23
1.D
Shinnik
1 - 1
Torpedo Moskva
Zobacz wydarzenia
22/10/23
1.D
Torpedo Moskva
2 - 0
SKA Khabarovsk
Zobacz wydarzenia
14/10/23
1.D
Kuban Krasnodar
2 - 1
Torpedo Moskva
Zobacz wydarzenia
Torpedo Moskva Skład
Bramkarz
Age
E. Baburin
30
V. Botnar
22
M. Volkov
20
Obrońca
Age
S. Borodin
25
A. Ivankov
24
A. Kostin
21
K. Kovalev
24
I. Kuzmichev
23
A. Masalov
27
V. Mikushin
22
B. Roganović
23
G. Shevchenko
25
Pomocnik
Age
M. Ćurić
25
I. Gorbunov
29
A. Guz
19
D. Ilyev
17
V. Khudoklinov
17
V. Moskvichev
24
A. Orekhov
21
A. Petrov
18
A. Tokarev
17
R. Tugarev
25
V. Vilgelm
18
Napastnik
Age
R. Cherviakov
19
G. Gongadze
28
I. Lebedenko
40
I. Manelov
21
T. Melekestsev
22
D. Poloz
32
Y. Reyna
30
D. Shamkin
21
I. Stefanovich
27
Trener
Age
O. Kononov
Copyright ©2024 Perform Group. All rights reserved.
Data provided by Opta Sports. Articles provided by OMNISPORT.