Bahasa - Indonesia
Chinese (simplified)
Deutsch
English - Australia
English - Canada
English - Ghana
English - International
English - Ireland
English - Kenya
English - Malaysia
English - Nigeria
English - Nordics
English - Singapore
English - South Africa
English - United Kingdom
English - United States
Español - Español
Español - LATAM
Français
Greek
Italiano
Japanese
Korean
Nederlands
Polski
Português
Brazil
Româna
Thai
Türkçe
Русский
العربية
Women Soccerway
mężczyźni
Women Soccerway
mężczyźni
Terminarz
Rozgrywki
Drużyny
Zawodnicy
Points
Rozgrywki
Drużyny
Zawodnicy
Points
PL Rozgrywki
Ekstraliga Kobiet
I Liga Kobiet
II Liga Kobiet
Puchar Polski Kobiet
Women's Play-offs 1/2
Ligi krajowe
Albania
Anglia
Arabia Saudyjska
Argentyna
Australia
Austria
Belgia
Białoruś
Bośnia i Hercegowina
Brazylia
Bułgaria
Chińskie Tajpej
Chorwacja
Cypr
Czarnogóra
Czechy
Dania
Ekwador
Estonia
Finlandia
Francja
Grecja
Gruzja
Hiszpania
Holandia
Indie
Irlandia
Irlandia Północna
Islandia
Izrael
Japonia
Kazachstan
Kolumbia
Korea Południowa
Kosowo
Litwa
Luksemburg
Macedonia
Malta
Maroko
Meksyk
Mołdawia
Niemcy
Norwegia
Nowa Zelandia
Panama
Paragwaj
Polska
Portugalia
Rosja
Rumunia
Serbia
Serbia i Czarnogóra
Stany Zjednoczone
Szkocja
Szwajcaria
Szwecja
Słowacja
Słowenia
Tajlandia
Turcja
Ukraina
Urugwaj
Uzbekistan
Walia
Węgry
Wietnam
Wyspy Owcze
Włochy
Łotwa
Klubowe międzynarodowe
CAF Women's Champions League
Concacaf W Champions Cup
NWSL x Liga MXF Summer Cup
Copa Libertadores Femenina
AFC Women's Club Championship
Puchar UEFA Kobiet
Baltic Women's League
United by Women's Football
BeNe Women's Super Cup
All-Island Cup
A-Leagues All Stars Women
Olympics Intercontinental Play-offs Women
KAIF Trophy
Club Friendlies Women
Turkish Women's Cup
Women's Friendship Tournament
The Women's Cup
Brasil Ladies Cup
Hybrid Friendlies Women
Youth Club Friendlies Women
Women's International Champions Cup
Reprezentacje
Afrykańska Liga Mistrzów / Eliminacje Mistrzostw Świata Afryka
Africa Women Cup of Nations Qualification
Women's Olympic Qualifying CAF
CECAFA Women's Senior Challenge Cup
COSAFA Women's Cup
COSAFA Women's U20 Cup
UNIFFAC Women's Tournament
UNAF Women's Tournament
African Games Women
U20 Women's World Cup Qualification Africa
U17 Women's World Cup Qualification Africa
Kwalifikacje do Mistrzostw Świata Kobiet CONCACAF
Concacaf W Gold Cup
Concacaf W Gold Cup Qualification
CA Women's Games
CFU Women's Challenge Series
CONCACAF Women's U20
Concacaf Women's U20 Qualification
CONCACAF Women's U17
Concacaf Women's U17 Qualification
Kwalifikacje Olimpijskie Kobiet CONCACAF
Women's Caribbean Cup
Women's Caribbean Cup Qualification
Eliminacje Mistrzostw Świata kobiet - Ameryka Południowa
South American Women's Games
CONMEBOL U20 Femenino
CONMEBOL U17 Femenino
Puchar Azji/ Kwalifikacje do Mistrzostw Świata
Women's Asian Cup Qualification
Women's Olympic Qualifying Asia
Igrzyska azjatyckie kobiet
Southeast Asian Games Women
EAFF E-1 Football Championship Women
AFF Women's Championship
SAFF Women's Championship
CAFA Women's Championship
WAFF Women's Championship
AFC U20 Women's Asian Cup
AFC U20 Women's Asian Cup Qualification
AFC U19 Women's Championship
AFC U19 Women's Championship Qualification
AFC U17 Women's Asian Cup
AFC U17 Women's Asian Cup Qualification
AFC U16 Women's Championship
AFC U16 Women's Championship Qualification
AFF U15 Women's Championship
Women's East Asian Games
Mistrzostwa Europy Kobiet
UEFA Women's Championship Qualification
Eliminacje Mistrzostw Świata kobiet - Europa
UEFA Women's Nations League
Women's Olympic Qualifying UEFA Play-off
UEFA U19 Championship Women
UEFA U19 Championship Women Qualification
UEFA U17 Championship Women
UEFA U17 Championship Women Qualification
Baltic Women's Cup
Eliminacje Mistrzostw Świata kobiet - Oceania
Women's Pacific Games
Women's Olympic Qualifying OFC
OFC U20 Women's Championship
OFC U19 Women's Championship
Arnold Clark Cup
Puchar Świata kobiet
Olimpiada - Kobiety
Women's WC Qualification Intercontinental Play-offs
CONMEBOL/UEFA Women's Finalissima
Women's Pan American Games
CAC Women's Games
Towarzyskie (kobiety)
Puchar Algarve kobiet
Tournoi de France
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Four Nations Tournament
Istria Women's Cup
Pinatar Cup
SheBelieves Cup
Sud Ladies Cup
Tournament of Nations
Torneio Internacional Feminino de Seleções
Bolivarian Games Women
Mistrzostwa Świata kobiet U-20
FIFA U17 Women's World Cup
U21 National Team Friendlies Women
Youth Friendlies Women
U23 National Team Friendlies Women
U20 National Team Friendlies Women
U19 National Team Friendlies Women
U18 National Team Friendlies Women
U17 National Team Friendlies Women
U16 National Team Friendlies Women
U15 National Team Friendlies Women
Aphrodite Cup
Yongchuan Tournament
Welinton
Podsumowanie
Spotkania
Paszport
Imię
Welinton
Nazwisko
Souza Silva
Narodowość
Brazylia
Data urodzenia
10 kwietnia 1989
Wiek
35
Kraj urodzenia
Brazylia
Miejsce urodzenia
Rio de Janeiro
Pozycja
Obrońca
Wzrost
181 cm
Waga
81 kg
Noga
Prawa
Kariera
Ligi krajowe
Puchary krajowe
Puchary
Reprezentacja
Sezon
Drużyna
Comp
2023/2024
Pendikspor
SUL
1745
21
20
1
1
2
2
7
3
0
2022/2023
Besiktas JK
SUL
947
14
10
4
1
17
0
6
1
0
2021/2022
Besiktas JK
SUL
1780
23
20
3
4
8
0
10
0
0
2020/2021
Besiktas JK
SUL
2993
35
34
1
2
3
1
9
0
0
2019/2020
Alanyaspor
SUL
2037
23
23
0
1
7
2
9
0
0
2018/2019
Alanyaspor
SUL
1407
20
15
5
1
8
1
5
0
1
2017/2018
Alanyaspor
SUL
2522
29
28
1
1
2
4
8
1
0
2016/2017
Al Khor
LIG
2026
23
23
0
1
0
1
5
0
0
2015/2016
Umm Salal
LIG
2160
24
24
0
0
0
3
11
0
0
2015
Coritiba
PAR
964
12
11
1
1
3
0
3
0
0
2015
Coritiba
SEA
540
6
6
0
0
4
0
1
0
0
2014
Coritiba
SEA
1746
20
20
0
2
4
0
4
0
0
2014
Flamengo
C1D
180
2
2
0
0
4
2
1
0
0
2013
Flamengo
SEA
90
1
1
0
0
3
0
0
0
0
2012/2013
FK Spartak Vla…
PRL
733
10
9
1
1
1
1
0
0
1
2012
Flamengo
SEA
1440
17
16
1
1
5
0
3
0
0
2012
Flamengo
C1D
990
11
11
0
0
2
0
2
0
0
2011
Flamengo
C1D
1530
17
17
0
0
0
0
5
0
0
2011
Flamengo
SEA
2768
32
32
0
2
3
1
5
0
1
2010
Flamengo
C1D
95
2
1
1
0
1
0
0
0
0
2010
Flamengo
SEA
1526
17
17
0
1
11
1
3
0
0
2009
Flamengo
C1D
361
5
4
1
1
0
0
2
0
0
2009
Flamengo
SEA
1284
22
14
8
2
0
0
3
0
0
Total
31864
386
358
28
23
88
19
102
5
3
Trophies
Ligi krajowe
Super Liga
Zwycięzca
1x
2020/2021
Serie A
Zwycięzca
1x
2009
Fortis Türkiye Kupasi
Zwycięzca
1x
2020/2021
Runner-up
1x
2019/2020
Puchar Brazylii
Zwycięzca
1x
2013
Superpuchar
Zwycięzca
1x
2021/2022
Carioca 1. Diwizja
Zwycięzca
3x
2014
,
2011
,
2009
Runner-up
1x
2010
Paranaense
Runner-up
1x
2015
National
Sudamericano U20
Zwycięzca
1x
Venezuela 2009
Transfers & Loans
Per
From
To
Value
10/07/23
Beşiktaş
Pendik
Free
20/08/20
Alanyaspor
Beşiktaş
Free
24/07/17
Khor
Alanyaspor
N/A
19/08/16
Gaziantepspor
Khor
N/A
01/07/16
Flamengo
Gaziantepspor
N/A
08/07/15
Flamengo
Umm Salal
Loan
07/07/15
Coritiba
Flamengo
N/A
15/04/14
Flamengo
Coritiba
Loan
13/01/13
Flamengo
Spartak Vlad.
Loan
Sidelined
Opis
Start Date
End Date
Groin Injury
22/01/24
30/01/24
Unknown
27/09/23
11/10/23
Pneumonia
10/09/22
16/09/22
Hamstring
04/08/22
20/08/22
Hamstring
16/05/22
23/05/22
Hamstring
15/01/22
20/01/22
Thigh Injury
22/09/21
04/10/21
Knee Injury
16/09/21
20/09/21
Knock
05/03/19
09/03/19
Matches of Welinton
Wszystkie
Ligi krajowe
Puchary krajowe
Puchary
Reprezentacja
« Poprzednie
Następne »
Data
Rozgrywki
Gospodarze
Bramka/Czas
Goście
Events
14/04/24
SUL
Pendikspor
2 - 3
Istanbul BB
Zobacz wydarzenia
04/04/24
SUL
Samsunspor
0 - 0
Pendikspor
10/03/24
SUL
Fenerbahce SK
4 - 1
Pendikspor
Zobacz wydarzenia
25/02/24
SUL
Sivasspor
4 - 1
Pendikspor
Zobacz wydarzenia
18/02/24
SUL
Pendikspor
0 - 2
Trabzonspor
Zobacz wydarzenia
10/02/24
SUL
Fatih Karagümrük
2 - 0
Pendikspor
Zobacz wydarzenia
04/02/24
SUL
Pendikspor
2 - 1
Adana Demirspor
Zobacz wydarzenia
17/01/24
FTK
Antalyaspor
2 - 1
Pendikspor
Zobacz wydarzenia
09/01/24
SUL
Pendikspor
0 - 1
Antalyaspor
Zobacz wydarzenia
21/12/23
SUL
Caykur Rizespor
5 - 1
Pendikspor
Zobacz wydarzenia
Pendikspor Skład
Bramkarz
Age
M. Akşit
22
E. Canpolat
23
B. Öğür
34
Obrońca
Age
M. Akça
33
S. Asan
24
E. Özgenç
39
A. Öztürk
30
J. Rassoul
28
Nuno Sequeira
33
Welinton
35
B. Sülüngöz
28
E. Taşdemir
28
U. Toy
19
Pomocnik
Age
E. Çalık
17
E. Çekiçi
27
Y. Erata
17
M. Güney
18
G. Kaya
28
A. Lusamba
27
F. Midtsjø
30
B. Ndiaye
33
E. Sayhan
19
U. Zeybek
28
Napastnik
Age
H. Akbunar
30
E. Çiçek
17
A. Diaby
32
E. Eze
27
L. Kappel
34
U. Nayir
30
M. Thiam
31
E. Yardımcı
22
Trener
Age
İ. Üzülmez
Copyright ©2024 Perform Group. All rights reserved.
Data provided by Opta Sports. Articles provided by OMNISPORT.