Dzień | Gospodarze | Bramka/Czas | Goście | ||
---|---|---|---|---|---|
środa | |||||
FT
|
Isloch | 1 - 0 | Torpedo BelAZ | Zobacz wydarzenia | |
środa | |||||
|
Torpedo BelAZ | Isloch | |||
Przewaga | Torpedo BelAZ | 0 - 1 | Isloch | ||
środa | |||||
FT
|
Dinamo Minsk | 1 - 0 | Neman Grodno | Zobacz wydarzenia | |
środa | |||||
|
Neman Grodno | Dinamo Minsk | |||
Przewaga | Neman Grodno | 0 - 1 | Dinamo Minsk |
Dzień | Gospodarze | Bramka/Czas | Goście | ||
---|---|---|---|---|---|
niedziela | |||||
FT
|
Vitebsk | 1 - 4 | Isloch | Zobacz wydarzenia | |
sobota | |||||
FT
|
Isloch | 0 - 2 | Vitebsk | Zobacz wydarzenia | |
Przewaga | Isloch | 4 - 3 | Vitebsk | ||
niedziela | |||||
FT
|
Neman Grodno | 3 - 0 | Minsk | Zobacz wydarzenia | |
sobota | |||||
FT
|
Minsk | 0 - 1 | Neman Grodno | Zobacz wydarzenia | |
Przewaga | Minsk | 0 - 4 | Neman Grodno | ||
środa | |||||
FT
|
Torpedo BelAZ | 2 - 0 | Shakhtyor Soligorsk | Zobacz wydarzenia | |
niedziela | |||||
FT
|
Shakhtyor Soligorsk | 1 - 0 | Torpedo BelAZ | Zobacz wydarzenia | |
Przewaga | Shakhtyor Soligorsk | 1 - 2 | Torpedo BelAZ | ||
środa | |||||
FT
|
BATE | 0 - 1 | Dinamo Minsk | Zobacz wydarzenia | |
niedziela | |||||
FT
|
Dinamo Minsk | 2 - 3 | BATE | Zobacz wydarzenia | |
Przewaga | Dinamo Minsk | 3 - 3 | BATE |
Dzień | Gospodarze | Bramka/Czas | Goście | |
---|---|---|---|---|
piątek | ||||
FT
|
Minsk | 2 - 0 | Dnepr Mogilev | Zobacz wydarzenia |
piątek | ||||
FT
|
Dinamo Minsk | 9 - 0 | Osipovichi | Zobacz wydarzenia |
sobota | ||||
FT
|
Isloch | 1 - 0 | Arsenal | Zobacz wydarzenia |
sobota | ||||
FT
|
Shakhtyor Soligorsk | 2 - 1 | Dinamo Brest | Zobacz wydarzenia |
niedziela | ||||
FT
|
Vitebsk | 1 - 0 | Slutsk | Zobacz wydarzenia |
wtorek | ||||
FT
|
Niva Dolbizno | 1 - 2 | Torpedo BelAZ | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
Neman Grodno | 1 - 0 | Slavia | Zobacz wydarzenia |
wtorek | ||||
FT
|
BATE | 3 - 1 | Ostrovets | Zobacz wydarzenia |
Dzień | Gospodarze | Bramka/Czas | Goście | |
---|---|---|---|---|
środa | ||||
FT
|
Baranovichi | 0 - 2 | Neman Grodno | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
Miory | 0 - 13 | BATE | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
Lida | 1 - 3 | Torpedo BelAZ | Zobacz wydarzenia |
środa | ||||
FT
|
Zhodino Yuzhnoe | 0 - 2 | Dinamo Minsk | Zobacz wydarzenia |
piątek | ||||
FT
|
Molodechno | 0 - 1 | Minsk | Zobacz wydarzenia |
piątek | ||||
FT
|
Ivatsevichi | 1 - 6 | Shakhtyor Soligorsk | Zobacz wydarzenia |
piątek | ||||
FT
|
Vitebsk | 1 - 0 | Energetik-BGU | Zobacz wydarzenia |
sobota | ||||
FT
|
Bumprom | 0 - 2 | Dinamo Brest | Zobacz wydarzenia |
sobota | ||||
FT
|
Niva Dolbizno | 3 - 2 | Naftan | Zobacz wydarzenia |
sobota | ||||
FT
|
Slonim | 1 - 2 | Slavia | Zobacz wydarzenia |
sobota | ||||
FT
|
Volna | 0 - 1 | Slutsk | Zobacz wydarzenia |
sobota | ||||
FT
|
Ostrovets | 2 - 0 | Smorgon | Zobacz wydarzenia |
niedziela | ||||
FT
|
Lokomotiv Gomel | 2 - 2 | Arsenal | Zobacz wydarzenia |
niedziela | ||||
FT
|
Osipovichi | 1 - 0 | Gomel | Zobacz wydarzenia |
niedziela | ||||
FT
|
Dnepr Mogilev | 3 - 1 | Belshina | Zobacz wydarzenia |
niedziela | ||||
FT
|
ML Vitebsk | 1 - 4 | Isloch | Zobacz wydarzenia |