Puchar UEFA Kobiet

Finał

Dzień Data Gospodarze Bramka/Czas Goście  
czw 26/05/11 Olympique Lyonnais 2 - 0 Turbine Potsdam Zobacz wydarzenia Więcej informacji

1/8 Finału

Dzień Data Gospodarze Bramka/Czas Goście  
Przewaga Linköping 3 - 0 Sparta Praha
śro 03/11/10 Linköping 2 - 0 Sparta Praha Zobacz wydarzenia Więcej informacji
śro 10/11/10 Sparta Praha 0 - 1 Linköping Zobacz wydarzenia Więcej informacji
Przewaga Neulengbach 0 - 16 Turbine Potsdam
śro 03/11/10 Turbine Potsdam 7 - 0 Neulengbach Zobacz wydarzenia Więcej informacji
śro 10/11/10 Neulengbach 0 - 9 Turbine Potsdam Zobacz wydarzenia Więcej informacji
Przewaga Røa 1 - 5 Zvezda Perm
śro 03/11/10 Røa 1 - 1 Zvezda Perm Zobacz wydarzenia Więcej informacji
śro 10/11/10 Zvezda Perm 4 - 0 Røa Zobacz wydarzenia Więcej informacji
Przewaga Duisburg 7 - 2 Fortuna Hjørring
śro 03/11/10 Duisburg 4 - 2 Fortuna Hjørring Zobacz wydarzenia Więcej informacji
śro 10/11/10 Fortuna Hjørring 0 - 3 Duisburg Zobacz wydarzenia Więcej informacji
Przewaga Brøndby 2 - 5 Everton
śro 03/11/10 Brøndby 1 - 4 Everton Zobacz wydarzenia Więcej informacji
czw 11/11/10 Everton 1 - 1 Brøndby Zobacz wydarzenia Więcej informacji
Przewaga Sassari Torres 3 - 4 Juvisy
czw 04/11/10 Sassari Torres 1 - 2 Juvisy Zobacz wydarzenia Więcej informacji
śro 10/11/10 Juvisy 2 - 2 Sassari Torres Zobacz wydarzenia Więcej informacji
Przewaga Rossiyanka 1 - 11 Olympique Lyonnais
czw 04/11/10 Rossiyanka 1 - 6 Olympique Lyonnais Zobacz wydarzenia Więcej informacji
śro 10/11/10 Olympique Lyonnais 5 - 0 Rossiyanka Zobacz wydarzenia Więcej informacji
Przewaga Rayo Vallecano 3 - 4 Arsenal
czw 04/11/10 Rayo Vallecano 2 - 0 Arsenal Zobacz wydarzenia Więcej informacji
czw 11/11/10 Arsenal 4 - 1 Rayo Vallecano Zobacz wydarzenia Więcej informacji

1/8 Finału

Dzień Data Gospodarze Bramka/Czas Goście  
Przewaga Røa 2 - 1 Zorka-BDU
śro 22/09/10 Zorka-BDU 1 - 2 Røa Zobacz wydarzenia Więcej informacji
śro 13/10/10 Røa 0 - 0 Zorka-BDU Więcej informacji
Przewaga Arsenal 12 - 1 Mašinac Niš
śro 22/09/10 Mašinac Niš 1 - 3 Arsenal Zobacz wydarzenia Więcej informacji
czw 14/10/10 Arsenal 9 - 0 Mašinac Niš Zobacz wydarzenia Więcej informacji
Przewaga Apollon Limassol 2 - 4 Zvezda Perm
śro 22/09/10 Apollon Limassol 1 - 2 Zvezda Perm Zobacz wydarzenia Więcej informacji
śro 13/10/10 Zvezda Perm 2 - 1 Apollon Limassol Zobacz wydarzenia Więcej informacji
Przewaga Brøndby 2 - 2 Unia Racibórz
śro 22/09/10 Unia Racibórz 1 - 2 Brøndby Zobacz wydarzenia Więcej informacji
śro 13/10/10 Brøndby 0 - 1 Unia Racibórz Zobacz wydarzenia Więcej informacji
Przewaga Rossiyanka 7 - 1 Legenda
śro 22/09/10 Legenda 1 - 3 Rossiyanka Zobacz wydarzenia Więcej informacji
czw 14/10/10 Rossiyanka 4 - 0 Legenda Zobacz wydarzenia Więcej informacji
Przewaga Linköping 12 - 0 Krka
śro 22/09/10 Krka 0 - 7 Linköping Zobacz wydarzenia Więcej informacji
czw 14/10/10 Linköping 5 - 0 Krka Zobacz wydarzenia Więcej informacji
Przewaga Åland United 0 - 15 Turbine Potsdam
śro 22/09/10 Åland United 0 - 9 Turbine Potsdam Zobacz wydarzenia Więcej informacji
śro 13/10/10 Turbine Potsdam 6 - 0 Åland United Zobacz wydarzenia Więcej informacji
Przewaga PAOK 1 - 3 Neulengbach
śro 22/09/10 PAOK 1 - 0 Neulengbach Zobacz wydarzenia Więcej informacji
śro 13/10/10 Neulengbach 3 - 0 PAOK Zobacz wydarzenia Więcej informacji
Przewaga Verona 1 - 14 Fortuna Hjørring
śro 22/09/10 Fortuna Hjørring 8 - 0 Verona Zobacz wydarzenia Więcej informacji
śro 13/10/10 Verona 1 - 6 Fortuna Hjørring Zobacz wydarzenia Więcej informacji
Przewaga AZ 1 - 10 Olympique Lyonnais
śro 22/09/10 AZ 1 - 2 Olympique Lyonnais Zobacz wydarzenia Więcej informacji
czw 14/10/10 Olympique Lyonnais 8 - 0 AZ Zobacz wydarzenia Więcej informacji
Przewaga Sassari Torres 7 - 3 Zürich
śro 22/09/10 Zürich 2 - 3 Sassari Torres Zobacz wydarzenia Więcej informacji
śro 13/10/10 Sassari Torres 4 - 1 Zürich Zobacz wydarzenia Więcej informacji
Przewaga Duisburg 11 - 0 Alatau
czw 23/09/10 Alatau 0 - 5 Duisburg Zobacz wydarzenia Więcej informacji
śro 13/10/10 Duisburg 6 - 0 Alatau Zobacz wydarzenia Więcej informacji
Przewaga Breidablik 0 - 9 Juvisy
czw 23/09/10 Breidablik 0 - 3 Juvisy Zobacz wydarzenia Więcej informacji
czw 14/10/10 Juvisy 6 - 0 Breidablik Zobacz wydarzenia Więcej informacji
Przewaga MTK 1 - 7 Everton
czw 23/09/10 MTK 0 - 0 Everton Więcej informacji
czw 14/10/10 Everton 7 - 1 MTK Zobacz wydarzenia Więcej informacji
Przewaga Rayo Vallecano 4 - 1 Valur
czw 23/09/10 Rayo Vallecano 3 - 0 Valur Zobacz wydarzenia Więcej informacji
śro 13/10/10 Valur 1 - 1 Rayo Vallecano Zobacz wydarzenia Więcej informacji
Przewaga Sint-Truiden 0 - 10 Sparta Praha
śro 29/09/10 Sint-Truiden 0 - 3 Sparta Praha Zobacz wydarzenia Więcej informacji
czw 14/10/10 Sparta Praha 7 - 0 Sint-Truiden Zobacz wydarzenia Więcej informacji

Tabele

# Drużyna RS RB P
1 23 +41 60
2 22 +42 53
3 22 +24 48
4 23 +21 47
5 23 +16 44
18+ GambleAware